Штучний інтелект зможе розрізняти нерозбірливий почерк лікарів: Google

Читать на русском

Функція буде вбудована у Google Lens

Читать на русском
Штучний інтелект зможе розрізняти нерозбірливий почерк лікарів: Google
Виконавчий директор Google в Індії

Функція буде вбудована у Google Lens

19 грудня на своїй щорічній конференції в Індії компанія Google анонсувала дуже корисну розробку, яка дозволить розшифровувати рецепти, написані нерозбірливим почерком лікарів. Ця проблема існує десятиліттями, і багато технологічних фірм безуспішно намагалися її вирішити. 

Про це повідомило видання Techcrunch з посиланням на виконавчого директора Google в Індії Сундара Пічаї.

З його слів, нова функція дозволить користувачам сфотографувати рецепт, або завантажити його з бібліотеки фотографій. Як тільки зображення буде оброблено, додаток зчитає та ідентифікує згадані в рецепті медикаменти.

«Це діятиме як допоміжна технологія для оцифрування рукописних медичних документів шляхом збільшення кількості людей у ​​циклі, таких як фармацевти, однак жодне рішення не буде прийматися виключно на основі результатів, наданих цією технологією», — йдеться в заяві компанії.

Наразі ця функція ще не готова для громадськості, але Google вже розпочав працювати з фармацевтами над пошуком способів розшифровки почерку лікарів. Також невідомо, коли запустять цю функцію і, з якими мовами вона працюватиме технологія. Однак ймовірно, спочатку її протестують саме в Індії – в країні найбільша в світі кількість користувачів Google Lens.

Що таке Google Lens

Google Lens (Google Об'єктив) - це технологія розпізнавання зображень, яка збирає відповідну інформацію, що стосується об'єктів, які вона ідентифікує за допомогою візуального аналізу на основі нейронної мережі. На основі отриманої інформації ця технологія може копіювати або перекладати текст, ідентифікувати рослини й тварин, розпізнавати місця чи меню, знаходити товари й візуально схожі зображення, а також виконувати інші корисні дії.

За допомогою зображень можна знайти все, що завгодно. Особливо, коли людина не знає, як це описати своїми словами. Пошуковий гігант змінив технологію, ідентифікуючи код у всіх елементах, які ми бачимо в Інтернеті, і тим самим допомагає людям в усьому світі знайти все, що треба.

Раніше ми писали про те, що українці частіше за все шукали у Google у 2022 році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.