Google запускає онлайн-курс для підтримки українських стартапів

Читать на русском

Тренінг буже корисним представникам українських стартапів різних стадій, студентам та всім охочим запустити та розвинути власний бізнес

Читать на русском
Google запускає онлайн-курс для підтримки українських стартапів

Тренінг буже корисним представникам українських стартапів різних стадій, студентам та всім охочим запустити та розвинути власний бізнес

Компанія Google запускає в Україні тритижневий навчальний онлайн-курс Startup Academy для підтримки українських стартапів. Фокус тренінгу — практичні знання та опанування навичок з основ побудови та організації роботи стартапу.

Про це повідомляють на офіційному сайті Google - передає Інформатор.

Компанія Google створила Фонд підтримки України від Google for Startups (Ukraine Support Fund) у розмірі 5 мільйонів доларів. А тепер продовжує цю ініціативу і запускає онлайн-тренінг для українських стартапів. Серед спікерів – представники української та міжнародної стартап-індустрії, власники та керівники бізнесів, засновники стартапів, лектори та ментори для стартапів.

Загальна тривалість курсу становить три тижні. Навчання стане у пригоді представникам українських стартапів різних стадій, студентам та всім охочим запустити та розвинути власний бізнес. 

"Під час проходження онлайн-тренінгу учасники зможуть отримати практичні поради та приклади від досвідчених тренерів, виконати домашнє завдання з консультаціями від експертів, почути історії успіху та дізнатися особливості індустрії, ставити запитання тренерам під час тренінгів, стати переможцем серед учасників і отримати нагороди від Google, відповідаючи на запитання за темами тренінгів на платформі Kahoot!", - зазначають організатори.

Перший тренінг відбудеться 20 жовтня о 16:00. Реєстрація на курс та програма всіх тренінгів доступні на сайті програми

Що відомо про фонд підтримки України від Google

Google запустив фонд підтримки для українських стартапів на 5 млн доларів у березні 2022 року. Стартапи, що пройдуть відбір, отримають до $100 000 на бездольовій основі, а також візьмуть участь у програмі менторської підтримки від корпорації Google. Пріоритет надавали компаніям та стартапам, що мають соціальну місію.

Також Інформатор раніше писав, що Кабмін створить 4 фонди для відновлення України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.