“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Мінімізація ризику поширення коронавірусу - це питання випадку, це питання свідомого вибору
В Україні офіційно підтвердили новий штам коронавірусу "Омікрон". У МОЗ надали п'ять рекомендацій, як убезпечити себе і не заразитися.
Про це на брифінгу заявив глава МОЗ України Віктор Ляшко, передає Інформатор .
Завершіть повний курс вакцини від коронавірусу. Це дозволить отримати захист від важкого перебігу хвороби та запобігти летальному исходу. Такий захід особливий для груп ризику, а саме людей старших за 60 років і тих, у кого є супутні захворювання.
Потрібно застосовувати заходи індивідуального захисту, щоб захистити своє здоров'я та запобігти запровадженню жорстких карантинних заходів. Вакцинація в комплексі з іншими доступними заходами профілактики дозволить контролювати поширення вірусу і при цьому дозволить жити нормальним життям, а також запобігти запровадженню локдауну. МОЗ та ВООЗ рекомендують наступні заходи профілактики:
Зустрічі у приміщенні створюють умови для поширення вірусу.
"За можливості, зустрічі та святкові заходи з людьми, з якими ви не живете, постійно потрібно проводити на відкритому повітрі", - уточнив Ляшко.
Утриматися від подорожей, якщо людина перебуває у групі ризику.
"Всім, хто відчуває слабкість, не пройшов повний курс вакцинації або не має даних про перенесений коронавірус, і відноситься до групи ризику тяжкого перебігу захворювання, включаючи людей старших за 60 років та людей з хронічними хворобами, ми рекомендуємо відкласти поїздки в регіони, де фіксується високий рівень поширення коронавірусу", - зазначив Ляшко.
Отримувати інформацію потрібно із надійних джерел. Дезінформація створює загрозу життю та здоров'ю людей, підриває віру в науку та заважає приймати правильні рішення щодо здоров'я.
Нагадаємо, в Україні адаптивний карантин продовжили до весни. Крім того, новий штам коронавірусу «Омікрон» вже в Україні, як його розпізнати, читайте за посиланням .
Також Інформатор писав, що в Україні оновили список професій, для яких COVID-щеплення є обов'язковим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .