«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ситуація в енергосистемі України потроху стабілізується
Україна повертається до життя після чергової енергетичної атаки країни-терориста на цивільну інфраструктуру. Найскладніший етап позаду - ситуація в енергосистемі потроху стабілізується. Тим часом в "Дії" запустили бета-версію аби подати заяву на реєстрацію шлюбу.
Про ці та інші головні новини дня - у матеріалі Інформатора.
Вже третій день підряд окупанти обстрілюють Запоріжжя. напередодні ворог поцілив у пологове відділення лікарні у Вільнянськ. Загинуло немовля. Ввечері напередодні російські окупанти теж обстріляли передмістя Запоріжжя. Внаслідок атаки ворога ніхто не постраждав. Від удару пошкоджень зазнала будівля лікарні - десятки вікон зруйновані. На щасть, жертв чи постраждалих немає.
Зранку 25 листопада в Запоріжжі знову пролунали вибухи. Російські терористи поцілили ракетою в одне з селищ Запорізького району, там зруйноване СТО. На щастя, обійшлося без жертв.
Після масованих атак росії по об'єктах критичної інфраструктури, в Україні покращується ситуація з електропостачанням. Енергосистему країни поступово відновлюють, найскладніший етап вже позаду. Про це в ефірі телемарафону розповідав голова «Укренерго» Володимир Кудрицький.
«Ситуація покращується. Найгірший етап після цієї атаки наша енергосистема вже пройшла... Зараз енергосистема інтегрована, всі області заживлені, енергосистема знову з’єднана з енергосистемою Євросоюзу. Єдине що, під час цієї атаки ми тимчасово втратили досить велику кількість енергогенерації, теплової та атомної. Зараз йде процес набору потужності, найбільше надії ми покладаємо на атомну енергетику. Вже всі три атомні станції, що розташовані на неокупованій території, працюють... Через 1-2 дні вони вийдуть на свою нормальну планову потужність, і ми очікуємо, що після цього можна вже буде перевести наших споживачів замість аварійних на планові графіки», – розповів Кудрицький.
За словами Кудрицького, «Укренерго» працює над тим, щоб забезпечити можливість імпорту електроенергії з Європи в Україну обсягом 500 мВт на випадок наступного блекауту. Проте для цього потрібний спеціальний механізм, який наразі розробляється.
На порталі "Дія" можна буде подати заяву на реєстрацію шлюбу і одразу обрати місце та час, формат та зал, де пройде церемонія, а також додаткові послуги, які супроводжують захід. Долучитися до бета-тесту послуги можуть українці, які досягли 18 років та мають електронний підпис. Записатися можна тільки парою: наречений та наречена.
"Замість кількох походів до ДРАЦС, черг та гори документів — 10 хвилин на порталі "Дія". Розпочинаємо запис на бета-тест заяви про шлюб онлайн. Відтепер зможете подати заяву і одразу обрати місце та час, формат та зал, де пройде церемонія. Раніше необхідно було йти до ДРАЦС, заповнювати папірці, вручну вводити особисту інформацію, проходити перевірку держреєстратора. Потім йти в банк, щоб сплатити держмито, і знову повертатися до установи. Після цього обговорити формат церемонії і тільки потім повертатися додому й чекати на заплановану дату", - сказав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.