Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В регіонах України офіційно зареєстровані пів мільйона внутрішніх переселенців з Донеччини
Уряд зобов’язав фахівців Національної соцслужби перевіряти, чи живуть люди, які зареєстровані як ВПО, за вказаною ними адресою. Все для того аби запобігти безпідставному та незаконному отриманню переселенцями виплат від держави.
Про те, як мають відбуватися перевірки і чи перевіряють ВПО, які зареєстровані у Донецькій області пише Суспільне, - передає Інформатор.
Через небезпеку та проведення евакуації населення, на Донеччині вибіркові перевірки фактичного місця проживання внутрішніх переселенців не проводять, повідомляють у головному управлінні Національної соціальної сервісної служби України у Донецькій області.
"У зв’язку з проведенням бойових дій та загостренням ситуації на території Донецької області працівники Головного управління були евакуйовані у більш безпечні місця та виконують свою роботу в дистанційному режимі. Тому на території Донецької області вибіркові перевірки не проводяться", — пояснили у службі.
За останніми даними Донецької ОВА, у інших, більш безпечних, регіонах України офіційно зареєстровані пів мільйона внутрішніх переселенців з Донеччини. До них можуть прийти за місцем реєстрації представники регіональних підрозділів Національної соцслужби. Перевірки — вибіркові. Наприклад, на Рівненщині, де зареєстровані 40 тисяч переселенців, на початку листопада перевірили 211 людей, які зареєструвались як внутрішньо переміщені особи, 98 з них — жили не за вказаними адресами.
Для того, щоб уникнути непорозумінь під час перевірок, спеціалісти головних управлінь Нацсоцслужби отримали рекомендації:
"За відсутності людини за фактичним місцем перебування, посадовець відзначає це в акті. А також на відповідній адресі залишає повідомлення про необхідність переселенцю прийти в територіальний орган соцзахисту за місцем проживання протягом 10 календарних днів та пройти ідентифікацію", — йдеться у повідомленні.
Як пояснили в управлінні, якщо цього не зробити, то з наступного місяця виплати державної допомоги на проживання припиняються. Якщо переселенці не з’явилися через поважні причини, вони можуть знову звернутися для призначення виплат, зазначають в головному управлінні Національної соціальної сервісної служби в Донецькій області.
Також ми писали, що українців, які мають статус ВПО та отримують державну допомогу, перевірятимуть, чи перебувають вони за фактичним місцем проживання. За її результатом можуть зупинити надання державної допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.