Головна
Україна
Події
21:31, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Станом на 20:40 в Україні 28 поїздів курсують із затримками більше години, 15 рейсів йдуть із затримкою до години. Інші поїзди рухаються за графіком.  Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, - передає Інформатор. Із найбільшими затримками рухаються наступні рейси: №7/8 Харків — Одеса (затримка 11 годин 52 хв); №191/192 Одеса — Краматорськ (затримка 11 годин 49 хв); №91/92 Одеса — Харків (затримка 11 годин 49 хв); №61/62 Харків — Одеса (затримка 11 год 29 хв); №85/86 Запоріжжя — Львів (затримка 11 годин 21 хв).  Що цьому передувало  23 листопада російські військові завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України. Через удари окупантів виникли перебої зі світлом майже по всій Україні. Зачепило навіть Молдову, адже енергосистема двох країн наразі об’єднані і працюють синхронно з європейською континентальною мережею. Також більшість потягів рухалась із затримками.  Нагадаємо, "Укрзалізниця" запустила потяг зі столиці до Ізюма. Крім того, УЗ вперше з початку війни запустила потяг в Херсон. Також Інформатор писав, які шість речей можна вимагати в потязі.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

УЗ попередила про затримки потягів: які рейси відстають від графіка

Читать на русском

Наразі із затримками більше години рухаються 28 поїздів

Читать на русском
УЗ попередила про затримки потягів: які рейси відстають від графіка
Ілюстративне фото

Наразі із затримками більше години рухаються 28 поїздів

Станом на 20:40 в Україні 28 поїздів курсують із затримками більше години, 15 рейсів йдуть із затримкою до години. Інші поїзди рухаються за графіком. 

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, - передає Інформатор.

Із найбільшими затримками рухаються наступні рейси:

  • №7/8 Харків — Одеса (затримка 11 годин 52 хв);
  • №191/192 Одеса — Краматорськ (затримка 11 годин 49 хв);
  • №91/92 Одеса — Харків (затримка 11 годин 49 хв);
  • №61/62 Харків — Одеса (затримка 11 год 29 хв);
  • №85/86 Запоріжжя — Львів (затримка 11 годин 21 хв). 

Що цьому передувало 

23 листопада російські військові завдали масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України. Через удари окупантів виникли перебої зі світлом майже по всій Україні. Зачепило навіть Молдову, адже енергосистема двох країн наразі об’єднані і працюють синхронно з європейською континентальною мережею. Також більшість потягів рухалась із затримками. 

Нагадаємо, "Укрзалізниця" запустила потяг зі столиці до Ізюма. Крім того, УЗ вперше з початку війни запустила потяг в Херсон.

Також Інформатор писав, які шість речей можна вимагати в потязі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.