"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Про наше подружжя ходить чимало пліток і сам факт уваги до наших персон з боку жовтої преси не може не тішити. Тому спростовувати дописи неофіційних ЗМІ ми не збиралися - «гори гори ясно!» Проте ця пісня - це трохи крапок над «і».
Онлайн-челенджі — розвага чи ризик
Зараз популярними стали челенджі у соціальних мережах на кшталт "Опублікуйте одне фото з вашого міста", "Останнє фото з телефону". На перший погляд, це здається безпечним, оскільки ми і так щось публікуємо на своїх сторінках. А з іншого — може стати базою приватних даних для ворога.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт Stop_sexтинг.
Як себе захистити під час участі у челенджах
Ці правила є необхідними не тільки під час участі в челенджах, а і кожного дня. Адже окупанти використовують спеціальні технології, через які збирають всі фото та текстові матеріали у відкритому доступі в інтернеті, в яких зазначена певна геолокація чи є відмітка певного місцерозташування. Таким чином вони можуть бачити, що відбувається в містах та де розміщені важливі об’єкти.
Нагадаємо, в Україні запустили психологічну лінію підтримки для батьків діти, яких постраждали в інтернеті. Крім того, у соціальних мережах поширюють фейкові акаунти з інформацією про вступну кампанію.
Також Інформатор писав, як дітям безпечно спілкуватись в інтернеті під час війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.