«З початку великої війни чимало громадян віком 60 і більше років виявили бажання долучитись до захисту України. Але в українському законодавстві є обмеження щодо залучення до служби такої категорії громадян. Наш законопроєкт знімає ці обмеження»
Пісня про кохання, яке вже не повернути, але яке все ще відчувається в серці. Бувало таке?
Найнадійніше – використовувати одночасно різні види резервного копіювання
Створення резервних копій важливих даних – одне з основних правил кібербезпеки. Реалії сьогодення такі, що втратити доступ до якогось важливого документу чи файлу дуже легко. Це може статися внаслідок кібератаки, викрадення гаджета, через збої в його роботі. Завдяки резервному копіюванню ви можете без зусиль відновити втрачене.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
Як зберігати інформацію:
Переваги: заплатити за носій потрібно один раз, доступ до резервних копій є навіть без інтернету. Недоліки: носій можна загубити або зламати; доступ до інформації зберігається тільки якщо є доступ до носія; як і будь-які технології, зовнішні носії можуть застаріти, тож їх варто оновлювати; обсяг даних обмежений можливостями носія.
Переваги: дістати доступ до даних можна з будь-якого пристрою за умови наявності доступу до інтернету; обсяг носія обмежений тільки фінансовими можливостями; власники таких сервісів використовують надійні засоби захисту даних від зловмисників; можна налаштувати автоматичну синхронізацію. Недоліки: за великі обсяги даних (у різних сервісів – від кількох гігабайтів до кількох десятків) доведеться постійно сплачувати абонплату; якщо немає інтернету – немає доступу до резервних копій.
Переваги: Збережені файли чи інші дані доступні через інтернет. При цьому фізично сховище завжди зазвичай – у приміщенні власника. Власник сховища повністю контролює все, що відбувається з файлами. Але може надати доступ до сховища й іншим. Недоліки: доволі висока вартість; потребує знань і часу для правильного налаштування.
Можна використовувати одночасно різні види резервного копіювання:
Нагадаємо, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram. Крім того, у Сумській області окупанти на блокпості забрали телефон у 10-річної дівчинки.
Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.