Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Це порушення закону
Багато українців перестали носити з собою паперові документи, покладаючись на мобільний застосунок “Дія”. Для декого, чиї домівки були зруйновані, “Дія” - єдине джерело базових документів. Що робити, якщо чиновник, правоохоронець чи менеджер відмовляється визнавати документи у застосунку справжніми? На це питання у марафоні “Єдині новини” відповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.
“Згідно нормам чинного законодавства, всі документи в “Дії” мають повну юридичну силу. Якщо якась установа відмовляється використовувати цифровий документ, можна викликати поліцію та фіксувати факт правопорушення, - сказав Мстислав Банік, - З “Дією” співпрацюють понад 7 тисяч державних установ та компаній, всі вони визнають цифрові документами. Ми давно перестали отримувати сигнали з приводу відмов. Бувають лише точкові випадки, пов’язані з людським фактором. У такому випадку зазвичай достатньо викликати керівника, який нагадає, що в Україні працюють цифрові документи”.
Юридична сила цифрових документів визначена такими нормативно-правовими актами:
Дія (скорочення від «Держава і я») — мобільний застосунок, вебпортал і бренд цифрової держави в Україні, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.
Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях. Також через Дію (застосунок і/або портал) можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.
Раніше Інформатор повідомляв, як працюватиме Дія, Glovo чи monobank під час блекауту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.