“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Шарій подав до суду на СБУ
Ще в березні цього року Міністерство юстиції попросило Окружний адміністративний суд Києва заборонити "Партію Шарія" на основі доказів її протиправної діяльності, які зібрали в СБУ. Через місяць "червоні кульки" прислали "відповідь".
У понеділок - 12 квітня, на сайті ОАСК з'явилася інформація про відкриття провадження за позовом ПП "Партія Шарія" до ГУ СБУ в Києві та Київській області, - повідомляє Інформатор.Позивач просить суд визнати протиправними дії СБУ щодо їхнього листа до Мін'юсту, в якому йшлося про порушення партією українського законодавства.
Зокрема, мова йде про оскарження листа №51 / 12-1601 від 4 березня 2021, на якому стоїть підпис начальника Головного управління Олега Головаша. Суд прийняв розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Нагадаємо, в лютому Анатолію Шарію повідомили про підозру за двома статтями «державна зрада» і «порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками». За даними СБУ, свої відео Шарій створює для дискредитації України в інтересах російських спецслужб.
Його викликали для участі в допиті в якості підозрюваного, проте він не з'явився. За підсумком Шарія оголосили в державний розшук. Пізніше з'явилася інформація, що крім усього іншого проросійський пропагандист активно співпрацював з організованою групою, яка створила фейкову "Хмельницьку міську раду" з метою розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні.
Окружний адмінсуд Києва має скандальну репутацію внаслідок прийняття кількох резонансних рішень. Зокрема, у 2019 ОАСК за позовом Ігоря Коломойського визнав націоналізацію «ПриватБанку» незаконною. Її в суді назвали «безпідставною і такою, що здійснена з численними порушеннями чинного на той момент законодавства, наслідком чого стало неправомірне втручання держави у право акціонерів банку».
Також ОАСК заблокував перейменування Української православної церкви (Московського патріархату), яка, за рішенням Верховної Ради повинна була внести до своєї назви зв'язок з Росією. Також "до скарбнички" резонансних рішень потрапило скасування нової редакції українського правопису (нові правила розширили можливості застосування фемінітивів, а також змусили українців писати без дефіса такі слова, як «експрезідент» і «віцепрем'єр»).