"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Шахраї масово генерують підроблені фотографії банківських карток через чат-боти в Telegram
Експерти з економічної безпеки попереджають про нову шахрайську схему, яка використовує чат-боти в Telegram для створення підроблених фотографій банківських карток.
Шахраї спочатку зламують обліковий запис користувача в месенджері і від його імені просять близьких і друзів переказати гроші на рахунок у банку. Потім вони скидають їм фото карти, на рахунок якої необхідно надіслати гроші. На фото зображено карту, випущену великим і відомим банком, з ім’ям та прізвищем людини, від імені якої пишуть злочинці.
Насправді зображення – підробка, створена за допомогою спеціального Telegram-бота. Номер карти реальний, але рахунок належить шахраю і знаходиться в іншому банку – як правило, меншому і менш помітному.
В результаті шахраї виграють час для виведення викрадених коштів. У цей момент жертва звертається до банку, дизайн картки якого використовували зловмисники, а потім уже розуміє: гроші надіслано до іншої фінансової організації.
Як розповів експерт одного з банків Микола Нічепорук, визначити, де відкритий рахунок у шахрая, можна. Для цього слід зателефонувати до свого банку. Але якщо ви потрапили на вудку аферистів і перевели гроші, то повернути їх, звернувшись до банку, не вийде, оскільки ваш банк не зобов’язаний це робити. Шанс з’являється у тому випадку, якщо рахунок шахраїв вже позначений як підозрілий у базі Нацбанку чи правоохоронних органів.
Щоб убезпечити себе від шахраїв, експерти рекомендують:
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що шахраї, які крадуть гроші з карток клієнтів ПриватБанку, стали більш винахідливими. Тепер замість виманювання даних карти, вони змушують своїх "жертв" самостійно переказувати кошти через застосунок "Приват24".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.