"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
64 сенатори підтримали законопроект, 19 – висловились проти
9 лютого 2024 року Сенат США підтримав розгляд законопроєкту, який передбачає виділення $95,3 млрд на допомогу Україні, Ізраїлю та пріоритетні питання національної безпеки США. З-поміж сенаторів 64 особи проголосувати за законопроєкт, а ще 19 висловились проти документа.
За повідомленням CNN, 14 республіканців приєдналися до демократів та двох незалежних сенаторів, що дозволило офіційно розпочати обговорення закону. Цей крок значно наближає законопроєкт до його прийняття Сенатом. Голосування відбулося після цілоденних переговорів між сенаторами.
Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер вилучив з законопроєкту положення про безпеку кордону США. Він зробив це після того, як всі сенатори-республіканці, за винятком чотирьох, проголосували за його блокування.
Цей законопроєкт включає $61 млрд для потреб України для захисту від росії, $14 млрд передбачено для Ізраїлю, як підтримку у війні з бойовиками ХАМАС. Ще майже $5 млрд планується скерувати партнерам Вашингтона в Індо-Тихоокеанському регіоні, включаючи Тайвань, та на стримування агресії з боку Китаю.
З осені минулого року адміністрація президента США Джо Байдена намагається узгодити новий пакет військової допомоги для України, щоб допомогти їй захиститись від повномасштабного військового вторгнення росії. Вашингтон вважається основним союзником Києва, тому Україна дуже залежить від підтримки з боку Сполучених Штатів. Республіканці у Конгресі вимагали, щоб будь-яка допомога Україні була частиною пакету, що включає імміграційну реформу та збільшення фінансування для охорони південної частини кордону США.
За останні чотири місяці двопартійна група сенаторів розробила компромісну угоду, яка включає вимоги республіканців. Однак цього тижня члени Республіканської партії різко змінили позицію після того, як Трамп, який має великий вплив у партії і претендує на другий президентський термін, засудив законопроєкт. Заходи визнали недостатніми. Після того, як 7 лютого документ провалився, лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер оголосив, що спробує домогтися схвалення законопроєкту, який виключає пункти, пов'язані з кордоном.
Як зробити так, щоб українці охоче йшли захищати нашу країну? Український політолог розглядає можливі дії та надає відповіді на це важливе питання. З мотивацією та бойовим духом громадян справа не така проста, як у 2022 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.