RU
Головна
Україна
10:10, 25 Жовтня
Информатор UA

Интро

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов виступає за жорстку президентську республіку. За його словами, в історії важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна,передає Інформатор . За його словами, в Україні всенародно обирають президента, на нього покладаються надії, але за Конституцією - парламентсько-президентська республіка. Він вважає, що за логікою парламентсько-президентської республіки президента треба обирати у парламенті і поставити крапку в цьому питанні. "Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі", - сказав Данилов. Він зазначив, що в історії України важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед. Данилов уточнив, що це не тільки в нашій історії. Сьогодні всі країни фактично створюють особистості. "Можуть бути парламентсько-президентські республіки? Так, вони можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього повинні пройти століття", - пояснив Данилов. Нагадаємо, в Україні неможливий авторитарний режим,адже існує сильне громадянське суспільство. Крім того, Кулеба та Данилов відреагували на санкції Росії проти них . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Секретар РНБО виступає за жорстку президентську республіку в Україні

Читать на русском
Секретар РНБО виступає за жорстку президентську республіку в Україні

В цьому випадку президент - це глава виконавчої влади, відповідальний за всі ці процеси

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов виступає за жорстку президентську республіку. За його словами, в історії важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед.

Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна,передає Інформатор

За його словами, в Україні всенародно обирають президента, на нього покладаються надії, але за Конституцією - парламентсько-президентська республіка. Він вважає, що за логікою парламентсько-президентської республіки президента треба обирати у парламенті і поставити крапку в цьому питанні.

"Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі", - сказав Данилов.

Він зазначив, що в історії України важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед. Данилов уточнив, що це не тільки в нашій історії. Сьогодні всі країни фактично створюють особистості.

"Можуть бути парламентсько-президентські республіки? Так, вони можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього повинні пройти століття", - пояснив Данилов.

Нагадаємо, в Україні неможливий авторитарний режим,адже існує сильне громадянське суспільство. Крім того, Кулеба та Данилов відреагували на санкції Росії проти них .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.