"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Попереднє блокування руху на румунський території тривало 6 годин
Румунські фермери у неділю,14 січня, знову блокують рух вантажівок через пункт пропуску "Сірет". Він знаходиться навпроти українського пункту пропуску "Порубне". Попереднє блокування тривало шість годин.
Про блокування КПП румунськими фермерами повідомили у ДПСУ. Прикордонники зазначили, що близько 14.00 від представників прикордонної поліції Румунії отримано інформацію про поновлення блокування.
Відомо, що фермери та аграрії вимагають від румунського уряду вжити заходів щодо підтримки їхнього бізнесу. За словами мітингувальників, вони потерпають від високого рівня інфляції та зростання цін на енергоносії.
Оформлення всіх видів транспортних засобів, а також пішоходів на виїзд з України здійснюється встановленим порядком. Вчора подібне блокування руху на території Румунії тривало 6 годин.
6 січня влада Польщі організувала зустріч з організаторами мітингів. На ній показали документ, в якому йшлося про зобовʼязання виконати всі три вимоги фермерів. Страйкарі висунули такі пункти:
Перша блокада тривала місяць, з 23 листопада по 24 грудня 2023 року. ЇЇ призупинили напередодні Різдва, а потім фермери знову вийшли на протести й перекрили шлях з польської Медики до українських Шегинів.
Обурення польських перевізників пов'язане з конкуренцією, яка склалася після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та Євросоюзом. Вони вважають, що умови мають бути рівними для всіх і заявляли, що страйк може тривати декілька місяців на усіх пунктів пропуску. Найбільше претензій було до системи видачі дозволів для роботи в Євросоюзі українським перевізникам. Польський уряд на це вплинути не може, тому звернувся до ЄС, лобіюючи прохання фермерів. Але отримав жорстку відмову - угоди з Україною Євросоюз не скасує.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.