"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Протестувальники обіцяють блокувати кордон щонайменше до початку лютого
Польські фермери відновили блокаду пункту пропуску "Медика - Шегіні" на кордоні з Україною. Протестувальники попередили, що пропускатимуть усього по три вантажівки на годину. Попередньо, акція триватиме до 3 лютого.
Причиною відновлення блокади у фермерській організації "Ошукане село" називають відсутність письмових гарантій виконання їхніх попередніх вимог. Серед них субсидії та кредити для фермерів, а також збереження податку на рівні 2023-го року. Про це у четвер, 4 січня, повідомляє "Суспільне".
Лідер протестувальників Роман Кондрув заявив, що вони пропускатимуть по три фури на годину. Водночас фермери обіцяють пропускати без затримок вантажі гуманітарного характеру або вантажівки з товарами, що швидко псуються. Легкові автівки та автобуси перетинатимуть кордон у звичайному режимі.
"Ми не отримали письмового підтвердження того, що наші вимоги будуть виконані, тому ми продовжуємо протест", - пояснив Кондрув.
Тим часом Держприкордонслужба підтвердила, що польські фермери заблокували рух фур через пункт пропуску "Медика - Шегині". На в'їзд до України з Польщі очікують близько 800 вантажівок.
Польські фермери з організації "Ошукане село" приєдналися до блокади перевізників на кордоні з Україною 23 листопада. Зокрема, вони вимагали субсидій на кукурудзу, додаткових грошей на кредити ліквідності та збереження сільськогосподарського податку на поточному рівні в наступному році. А вже 23 грудня вони припинили блокаду. Втім, аграрії висунули три умови, які планували обговорювати з представниками польського уряду після Нового року.
Премʼєр-міністр Польщі Дональд Туск тим часом обіцяє зробити все, щоб захистити інтереси польських перевізників та фермерів. Водночас очільник уряду запевнив, що намагтиметься переконувати польських перевізників не використовувати блокаду кордону з Україною як метод захисту своїх інтересів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.