"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Протестувальники обіцяють блокувати кордон щонайменше до початку лютого
Польські фермери відновили блокаду пункту пропуску "Медика - Шегіні" на кордоні з Україною. Протестувальники попередили, що пропускатимуть усього по три вантажівки на годину. Попередньо, акція триватиме до 3 лютого.
Причиною відновлення блокади у фермерській організації "Ошукане село" називають відсутність письмових гарантій виконання їхніх попередніх вимог. Серед них субсидії та кредити для фермерів, а також збереження податку на рівні 2023-го року. Про це у четвер, 4 січня, повідомляє "Суспільне".
Лідер протестувальників Роман Кондрув заявив, що вони пропускатимуть по три фури на годину. Водночас фермери обіцяють пропускати без затримок вантажі гуманітарного характеру або вантажівки з товарами, що швидко псуються. Легкові автівки та автобуси перетинатимуть кордон у звичайному режимі.
"Ми не отримали письмового підтвердження того, що наші вимоги будуть виконані, тому ми продовжуємо протест", - пояснив Кондрув.
Тим часом Держприкордонслужба підтвердила, що польські фермери заблокували рух фур через пункт пропуску "Медика - Шегині". На в'їзд до України з Польщі очікують близько 800 вантажівок.
Польські фермери з організації "Ошукане село" приєдналися до блокади перевізників на кордоні з Україною 23 листопада. Зокрема, вони вимагали субсидій на кукурудзу, додаткових грошей на кредити ліквідності та збереження сільськогосподарського податку на поточному рівні в наступному році. А вже 23 грудня вони припинили блокаду. Втім, аграрії висунули три умови, які планували обговорювати з представниками польського уряду після Нового року.
Премʼєр-міністр Польщі Дональд Туск тим часом обіцяє зробити все, щоб захистити інтереси польських перевізників та фермерів. Водночас очільник уряду запевнив, що намагтиметься переконувати польських перевізників не використовувати блокаду кордону з Україною як метод захисту своїх інтересів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.