«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
Пункт пропуску Сірет-Порубне на кордоні Румунії з Україною вже розблокували, вантажні автомобілі продовжують рух
Блокада румунсько-українського кордону у Сіреті, яка розпочалась у суботу, 13 січня, вже завершилась. Попротестувавши на морозі кілька годин, румунські фермери розійшлися. Фури проїжджають вільно до українського пункту Порубне, а також рухаються до Румунії.
Про це інформує Державна прикордонна служба України. Пишуть, що не лише легкові автомобілі і пасажирські автобуси, а й вантажівки, безперешкодно проходять контроль, дорога відкрита.
Причини, які спонукали румунів розблокувати кордон, не повідомляють. Але тривала ця блокада всього лише кілька годин.
Про страйк фермерів у румунському Сіреті стало відомо у другій половині дня 13 січня. Причини та орієнтовна тривалість блокування невідомі не повідомляли.На виїзд з України в електронній черзі станом на початок блокади було зареєстровано 825 автомобілів.
До слова, 6 січня, вдалося домовитись з іншими невдоволеними фермерами - полькькими. Вони припинили страйк на пункті пропуску Медика-Шегині, який збиралися блокувати до весни. Це сталося після того, як міністр сільського господарства Чеслав Сєкєрський та протестувальники з організації "Підкарпатське ошукане село" підписали угоду про зняття блокади. Уряд пішов на поступки протестувальникам і виконав їхні головні вимоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.