"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
ВООЗ також застерігає, що системи ШІ можуть навчатися на матеріалах з інформацією низької якості
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) опублікувала рекомендації щодо використання штучного інтелекту (ШІ) в медицині. ВООЗ вважає, що ШІ має потенціал поліпшити діагностику, лікування, може виконувати канцелярські завдання та наукові дослідження в галузі охорони здоров’я. Втім ризиків залишається дуже багато.
Про перспективи ШІ у медицині повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України. Фахівці, зокрема, зазначають, що ВООЗ бачить перспективу використання ШІ лікарями для діагностики та клінічного лікування. Приміром, ШІ може відповідати на письмові запити пацієнтів. Також технологія надасть можливість використання ШІ безпосередньо пацієнтом, приміром, для дослідження симптомів і лікування.
Крім того, великі мультимодальні системи управління даними можуть виконувати канцелярські та адміністративні завдання, такі як документування прийомів пацієнтів в електронних медичних записах. ШІ може бути залучений у наукові дослідження й у розробку ліків, зокрема для виявлення нових лікарських сполук.
Окремо в пропонованих рекомендаціях наголошується, що технології генеративного штучного інтелекту мають потенціал для поліпшення системи охорони здоров’я, але тільки за умови, що ті, хто розробляє, регулює і використовує ці технології, повністю враховують пов’язані з ними ризики. ВООЗ також застерігає, що системи ШІ можуть навчатися на матеріалах з інформацією низької якості або з упередженою інформацією на основі раси, етнічного або особистого походження, статі, гендерної приналежності або віку, що може завдати шкоди людям під час використання такої інформації.
Абсолютна більшість українців (76%) розуміють переваги штучного інтелекту (ШІ). Вони згодні з тим, що ШІ має потенціал полегшити життя людства (73%).
Особи з доходом на особу 10 тис. грн (83%) та люди з вищою освітою (82%) виявили більший рівень розуміння переваг ШІ, ніж решта опитаних українців. Українці в цілому позитивно ставляться до ШІ, але також мають деякі побоювання щодо його розвитку.
Наприклад, 57% опитаних остерігаються того, що ШІ може призвести до втрати роботи та знецінення професій (22%), а також до так званого "повстання машин" чи агресії до людини (22%).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.