"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Статуя багаторазово ставала об'єктом вандалізму
У Копенгагені на камені зі знаменитою статуєю «Русалоньки» намалювали російський триколор. До цього там вже з'являлися «путінські свастики».
Про це повідомляє газета Ekstra Bladet,
Камінь-постамент копенгагенської скульптури «Русалочка» був пофарбовний невідомими «любителями прекрасного». Біла, синя та червона смуги відтепер «прикрашають» передню частину каменю біля пам'ятника. У місцевій поліції заявили, що це є акт вандалізму і розшукують злочинців.
Нагадаємо, Русалочка – героїня однієї із найвідоміших казок Г. Х. Андерсена. Вона є одним із найвідоміших у світі символів Копенгагена (а, можливо, і всієї Данії). Ідея створення спала на думку Карла Якобсена. Син творця пивоварні «Карлсберг» під враженням від балету «Русалочка» запропонував балерині, яка виконувала головну партію, позувати для скульптора Едварда Еріксена. Еллен Прайс погодилася, але тільки з однією умовою: оголене тіло творили не з неї, а з дружини Едварда. Замовлення на статую надійшло 1909 року і було готове 23 серпня 1913 року. Бронзову Русалочку на зріст 1.25 м встановили біля входу в бухту, на набережній Лангелінія.
Щорічно подивитися «Русалочку» та сфотографуватися з цим символом Копенгагена приходять близько одного мільйона туристів. Статуя багаторазово ставала об'єктом вандалізму, починаючи з середини 1960-х років з різних причин, але її щоразу відновлювали.
Раніше, ми писали, кому належать роботи Бенксі та скільки вони коштують.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.