“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За підсумками 2022 року РФ вже не найбільший експортер трубопровідного газу до ФРН
Норвегія стала найбільшим постачальником трубопровідного газу до Німеччини. З а підсумками 2022 року, її доля зросла до 40%, витіснивши Росію з першого місця.
Норвегія багато років була для Німеччини другим за значенням постачальником трубопровідного газу після Росії, на цю скандинавську країну припадало приблизно 30% німецького імпорту, на РФ – близько 55%. Після того, як російська держкомпанія "Газпром" в кінці серпня 2022 повністю припинила постачання ФРН, її замінила норвезька держкомпанія Equinor. Тепер у Німеччині домінує норвезький трубопровідний газ. До початку 2023 року його частка на німецькому ринку зросла більш ніж до 40%. Про е пише Deutsche Welle
Норвезька газотранспортна компанія Gassco пояснила, як у 2022 році вдалося на 11% збільшити постачання трубопровідного газу до Німеччини, хоча його видобуток виріс не так сильно. Цьому, з одного боку, сприяло значне скорочення споживання цього енергоносія підприємствами та домогосподарствами, з іншого - збільшення постачання з Норвегії.
Раніше прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький різко розкритикував Німеччину за її колишню політику у сфері енергетики та співпрацю з росією. За його словами, зараз країни бачать фіаско німецько-російської політики.
Інформатор писав, що після новини про витік газу з "Північного потоку-2" в Балтійському морі в ЗМІ пишуть про розслідування диверсії. Росія може виправдовуватись тим, що “Північний потік” не експлуатується Європою, а значить, і причин для атаки у неї немає. Втім, і цей інцидент може бути виявом “газової війни”. Експерти прогнозують, що далі – скорочення постачань газу Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.