Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Він закликав запроваджувати нові санкції проти рф
Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький різко розкритикував Німеччину за її колишню політику у сфері енергетики та співпрацю з росією. За його словами, зараз країни бачать фіаско німецько-російської політики.
Про це Моравецький сказав на полях саміту ЄС у Брюсселі 20 жовтня, передає Інформатор з посиланням на DW.
"Цей теоретично дешевий російський газ для німецької економіки мав стати для них благословенням, але він став прокляттям для всієї Європи", - зазначив Моравецький.
За його словами, наразі всі країни можуть бачити це. "Вони бачать фіаско німецької політики, німецько-російської політики", - сказав польський прем'єр.
Моравецький закликав запроваджувати нові санкції проти рф за війну проти України.
"Для росії мають бути наслідки за те, що вона завдає ударів стратегічній інфраструктурі та цивільному населенню в Україні", - пояснив він.
Моравецький також висловив стурбованість тим, що Білорусь все більше перетворюється на військову базу для росії. Він заявив, що Польща разом із країнами Балтії закликає поширити санкції на енергетичний та технологічний сектори, зокрема скасувати винятки для експорту обладнання, призначеного для використання у засобах масової інформації.
Газова політика Німеччини щодо росії
Нещодавно колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель знову захищала рішення свого уряду про покупку великої кількості природного газу у росії, яка була основним постачальником газу Німеччині, коли вона була на своїй посаді.
Виступаючи в Лісабоні 13 жовтня, Меркель сказала, що Німеччині було необхідно диверсифікувати своє постачання енергії, оскільки країна відходить від виробництва ядерної та вугільної електроенергії, і що газ буде необхідний протягом перехідного періоду.
"З точки зору того часу було дуже раціонально і зрозуміло отримувати трубопровідний газ, у тому числі з росії, який був дешевшим, ніж скраплений газ з інших частин світу", - сказала Меркель.
Вона додала, що "навіть під час холодної війни росія була надійним постачальником енергії".
Нагадаємо, раніше в МЗС заявили, що путін вирішив перейти від шантажу до тероризму — фізичного пошкодження енергетичної інфраструктури. Його мета — зруйнувати шляхи постачання та поставити ультиматум: запускайте Північний потік 2, бо у вас немає іншого вибору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.