Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Російські літаки мають пролетіти понад 40-70 кілометрів над територією України, щоб дістатися аеропорту Тирасполя й висадити десант. Тому здійснити цей сценарій буде майже нереально.
На фоні заяв Кремля про можливість висадки десанту, у невизнаному Придністров'ї місцеві сепаратисти почали ремонтувати летовище у Тирасполі. Таким чином вони хочуть забезпечити приземлення російських літаків вночі з ймовірною висадкою десанту. Втім, цей план найймовірніше не спрацює і на це є декілька причин.
Як повідомляє Defense Express, контроль летовища Тирасполя є ключовим етапом у планах Кремля. Однак, російські літаки мають пролетіти понад 40-70 кілометрів над територією України, щоб дістатися до аеродрому.
Ця зона активно контролюється Повітряними силами ЗСУ та НАТО, включно з літаками AWACS, тому будь-які дії росіян відстежать. Крім того, військові Молдови постійно наглядають за аеродромом у Тирасполі.
Раніше Кремль планував висадку десанту в Придністров'ї, участь у якій мали взяти підрозділи берегової оборони та морської піхоти. Проте цей план відклали через великі втрати російських військ в Україні. Таким чином, можливість реалізації нового плану Кремля досить сумнівна.
Придністров'я знаходиться між Україною та Молдовою та географічно ізольоване від росії.
На початку повномасштабного вторгнення були серйозні побоювання щодо можливості нападу росії зі сторони Придністров'я та з'єднання з російською армією через Одесу. Втім, зараз це стало менш вірогідним, оскільки Придністров'ю не вигідна участь у війні проти України, бо це призведе до втрати багатьох економічних вигод.
У середині лютого стало відомо про спробу державного перевороту в Кишиневі, після чого міністр закордонних справ Ніку Попеску підтвердив, що російську авіацію можуть перекинути до Кишинева. Проте молдовські чиновники готові захистити аеропорт і не допустити вторгнення росіян аж до знищення чи блокування злітно-посадкової смуги.
Отже, навіть якщо росія здійснить напад на Одесу, вона не зможе розраховувати на підтримку Придністров'я та безпеку на цих територіях.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у розвідці пояснили, чому рф розгойдує ситуацію у Молдові. Також повідомлялось, що Україна зосереджує армію вздовж кордону з Придністров'ям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.