"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Напередодні саміту НАТО український президент пояснив, що робота над його результатами досі триває. Київ намагатиметься покращити кінцеві рішення саміту
У ході візиту до Словаччини, де вдалося підписати угоду про виробництво САУ Zuzana-2, український президент Володимир Зеленський розповів, що робота щодо покращення результатів прийдешнього саміту НАТО у Вільнюсі досі триває.
Своїми очікуваннями від саміту НАТО Зеленський поділився у ході брифінгу з журналістами за підсумками зустрічі зі словацькою колегою Зузаною Чапутовою.
Зеленський зізнався, що роботи є багато і вона складна, але Україна хоче найбільш позитивний для себе результат від цієї зустрічі глав країн НАТО.
Це дуже непроста і складна робота. Але в будь-якому випадку ми ще працюємо. Немає остаточного результату, який може бути у Вільнюсі, - пояснив Зеленський.
Український президент також додав, що будь-яке рішення саміту стане для українців мотивуючим, а країна не змінить курсу на членство в альянсі.
Зеленський також наголосив, що прагне від саміту конкретики щодо вступу Україні до альянсу.
Кількома днями раніше український президент Володимир Зеленський звернувся до свого американського колеги Джо Байдена, закликавши негайно запросити Україну у НАТО.
На думку Зеленського, таке запрошення стало б для бійців ЗСУ мотивуючим та надихнуло їх на боротьбу з російським агресором. Водночас раніше американський глава повідомляв, що для України не буде жодних привілеїв при вступі у НАТО й вона має пройти звичний режим вступу.
7 липня генсек НАТО Єнс Столтенберг анонсував ряд важливих рішень щодо України. Передовсім йдеться про зміцнення обороноздатності нашої країни та військову підтримку партнерами ЗСУ у майбутньому.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Україна не отримає запрошення до НАТО на саміті у Вільнюсі, але не буде розчарована.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.