"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Пакет рішень складатиметься з трьох основних елементів
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що на саміті НАТО збираються прийняти цілий пакет рішень щодо України. Він складатиметься з трьох основних елементів, які наблизять нас до Альянсу. Серед іншого, мова йде про багаторічну програму підтримки.
Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди”. Генсек НАТО зробив відповідне оголошення на своїй пресконференції перед самітом. Зокрема, він оголосив напрямки пакету рішень, який мають прийняти у Вільнюсі.
“На саміті ми зробимо Україну ще сильнішою і викладемо бачення її майбутнього. Я очікую, що союзники ухвалять пакет із трьома елементами, щоб наблизити Україну ближче до НАТО”, – заявив він.
Окремо Столтенберг додав, що лідери планують погодити багаторічну програму підтримки. Це має гарантувати повну взаємосумісність між ЗСУ та силами НАТО. Другим пунктом стане оновлення політичних зв’язків між Україною та Альянсом, створивши Раду Україна-НАТО.
“І третє. Я очікую, що лідери підтвердять, що Україна стане членом НАТО, і будуть єдині у тому, як наблизити Україну ближче до її мети”, – додав Столтенберг.
Він також заявив, що Альянс допоможе нашій країні перейти від радянського обладнання та стандартів до аналогів НАТО. Це також має стати частиною обговорень на саміті.
Нещодавно у The Washington Post випустили власний матеріал щодо майбутнього саміту НАТО. Серед іншого в ньому стверджується, що союзники ще не вирішили, що саме запропонувати Україні. Теперішні заяви Столтенберга, у такому випадку, можуть бути або результатом завершення переговорів з цього питання між союзниками, або ж власним баченням самого генсека Альянсу.
Раніше в США оголосили офіційну позицію країни щодо вступу України в НАТО. Загалом, Штати притримуються політики “відкритих дверей” до Альянсу. Водночас, країна-кандидат має відповідати всім вимогам Блоку, а погодити вступ мають всі діючі члени НАТО.
Нагадаємо, що Зеленський подякував Чехії за потужний оборонний пакет допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.