“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пакет рішень складатиметься з трьох основних елементів
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що на саміті НАТО збираються прийняти цілий пакет рішень щодо України. Він складатиметься з трьох основних елементів, які наблизять нас до Альянсу. Серед іншого, мова йде про багаторічну програму підтримки.
Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди”. Генсек НАТО зробив відповідне оголошення на своїй пресконференції перед самітом. Зокрема, він оголосив напрямки пакету рішень, який мають прийняти у Вільнюсі.
“На саміті ми зробимо Україну ще сильнішою і викладемо бачення її майбутнього. Я очікую, що союзники ухвалять пакет із трьома елементами, щоб наблизити Україну ближче до НАТО”, – заявив він.
Окремо Столтенберг додав, що лідери планують погодити багаторічну програму підтримки. Це має гарантувати повну взаємосумісність між ЗСУ та силами НАТО. Другим пунктом стане оновлення політичних зв’язків між Україною та Альянсом, створивши Раду Україна-НАТО.
“І третє. Я очікую, що лідери підтвердять, що Україна стане членом НАТО, і будуть єдині у тому, як наблизити Україну ближче до її мети”, – додав Столтенберг.
Він також заявив, що Альянс допоможе нашій країні перейти від радянського обладнання та стандартів до аналогів НАТО. Це також має стати частиною обговорень на саміті.
Нещодавно у The Washington Post випустили власний матеріал щодо майбутнього саміту НАТО. Серед іншого в ньому стверджується, що союзники ще не вирішили, що саме запропонувати Україні. Теперішні заяви Столтенберга, у такому випадку, можуть бути або результатом завершення переговорів з цього питання між союзниками, або ж власним баченням самого генсека Альянсу.
Раніше в США оголосили офіційну позицію країни щодо вступу України в НАТО. Загалом, Штати притримуються політики “відкритих дверей” до Альянсу. Водночас, країна-кандидат має відповідати всім вимогам Блоку, а погодити вступ мають всі діючі члени НАТО.
Нагадаємо, що Зеленський подякував Чехії за потужний оборонний пакет допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.