У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
У рамках угоди, ЗСУ отримають невдовзі 16 САУ Zuzana 2. Про домовленість стало відомо у ході візиту Зеленського до Словаччини
Україна та Словаччина підписали контракт на спільне виробництво 155-міліметрових гаубиць Zuzana 2. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на брифінгу за результатами візиту у Словаччину.
Підписано контракт на виробництво 16 самохідних гаубиць Zuzana 2. Звичайно, ми працюємо заради інших спільних виробництв гармат та снарядів. Це дуже важливо, - сказав він на пресконференції зі словацькою колегою Зузаною Чапутовою.
Президент України прибув до Братислави із Праги, де у п'ятницю завершився його дводенний візит.
Словацька державна акціонерна компанія Konštrukta – Defense (з холдингу DMD Group, a.s.) та український Краматорський завод важкого машинобудування підписали меморандум про співпрацю щодо розробки та виробництва нової 155-мм гарматної гаубиці на колісному шасі. Конструктивно перспективна система має бути побудована на основі моделі Eva словацького виробника, а її функціональний прототип буде виготовлено протягом року.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Словаччина визнала Голодомор геноцидом українського народу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.