“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ірак направив тисячі додаткових співробітників служби безпеки
Папа Франциск прибув до Багдаду у своїй найризикованішій закордонній поїздці з моменту свого обрання у 2012 році. Це перший візит понтифіка до Іраку в історії.
Про це повідомляє Інформатор посиланням на видання Reuters.
«Я радий знову здійснювати поїздки», - заявив Франциск.
Ірак направив тисячі додаткових співробітників служби безпеки для захисту 84-річного Папи під час візиту, напередодні в країні прогриміла серія ракетних атак і вибухів терористів-смертників.
«Це знакова поїздка, і це борг перед країною, яка страждала протягом стількох років», - зазначив Франциск.
Він відвідає чотири міста, включаючи райони, недоступні для більшості іноземних сановників. Він відслужить месу в багдадській церкві, зустрінеться з провідним іракським мусульманським священнослужителем-шиїтом. Понтифік також відвідає Ур. місце народження пророка Авраама, і зустрінеться з високопоставленим мусульманським священнослужителем, 90-річним великим аятолою Алі ас-Сістані.
Деякі угруповання бойовиків шиїтів виступили проти візиту Папи, назвавши його втручанням Заходу в справи Іраку.
Для довідки: У 2015 році спецслужби США запобігли замаху на Папу Римського Франциска під час його візиту до Сполучених Штатів.
Нагадаємо, Папа Римський заснував Всесвітній день людей похилого віку. Крім того, Папа Римський отримав щеплення від коронавірусу.