«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Очільник британського уряду застеріг сторони конфлікту від подальшої ескалації на тлі нещодавнього вибуху у лікарні в Секторі Гази
Премʼєр-міністр Великої Британії Ріші Сунак прибув до Тель-Авіва. За словами очільника британського уряду, головна мета його візиту - висловити солідарність з Ізраїлем на тлі атак радикального руху ХАМАС. При цьому Сунак застеріг від подальшої ескалації конфлікту на тлі нещодавнього влучання ракети у лікарні в секторі Гази.
Очікується, що премʼєр Британії звернеться з проханням дозволити постачання гуманітарної допомоги в Газу з Єгипту та евакуацію британців з підконтрольного ХАМАС регіону. У четвер, 19 жовтня, Сунак зустрінеться з премʼєром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху та президентом Ісааком Герцогом. Про це пише Guardian.
"Перш за все, я тут, щоб висловити свою солідарність із ізраїльським народом. Ви стали жертвою невимовного, жахливого терористичного акту, і я хочу, щоб ви знали, що Сполучене Королівство і я підтримуємо вас (...) Кожна смерть серед мирного населення - це трагедія. І надто багато життів було втрачено після жахливого акту терору ХАМАС", - сказав британський премʼєр-міністр.
Перед цим Сунак сказав, що вибух у лікарні Гази у вівторок, який спричинив масові жертви серед палестинців, повинен стати "переламним моментом для лідерів у регіоні та в усьому світі, щоб зібратися разом, щоб уникнути подальшої небезпечної ескалації конфлікту". Сунак додав, що Сполучене Королівство буде знаходитися в "авангарді цих зусиль".
Наразі відомо, що щонайменше семеро громадян Великої Британії загинули внаслідок конфлікту. Щонайменше девʼятеро вважаються зниклими безвісти.
17 жовтня з подібним "візитом підтримки" до Тель-Авіва прилетів канцлер Німеччини Олаф Шольц. Перед відльотом з Ізраїлю голова німецького уряду побачив на свої очі роботу системи ППО "Залізний купол". Протиповітряна оборона країни відбила чергову атаку ХАМАС.
18 жовтня країну відвідав президент США Джо Байден. Він засудив дії ХАМАС та заявив, що Ізраїль не причетний до вибуху у баптистській лікарні у секторі Гази, який стався 17 жовтня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.