Результати ігрового дня Суперліги: перемоги «Хіміка» та «Харківських Соколов», поразки «Дніпра» та «Одеси»

«Дніпро» програв другий матч поспіль.

«Кривбас» завзято пручався, але поступився «Харківським Соколам». «Прометей» продовжує переможну ходу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 22 жовтня, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Ще один поєдинок пройшов у четвер, 21 жовтня. У Києві «Будівельник» в овертаймі переміг «Тернопіль» з рахунком 92:90.

У Південному «Хімік» приймав «Запоріжжя». Гості відмінно розпочали поєдинок та виграли першу чверть 21:13. А ось другу десятихвилинку гравці «Запоріжжя» повністю провалили. Команда набрала лише 5 очок, і зовсім не дивно, що першу половину матчу виграв «Хімік». За підсумками третьої чверті перевага «Хіміка» зросла до п'ятнадцятьох очок. Гравці «Запоріжжя» зробили спробу врятувати матч і скоротили відставання до п'яти балів, але точні штрафні у виконанні Спенсера і два бали від Ковляра зняли питання про переможця.

«Кривбас» зустрівся з «Харківськими Соколами». Перша чверть пройшла в рівній боротьбі і завершилася з мінімальною перевагою господарів майданчика - 22:21. У другій чверті гості додали і на перерву пішли, виграючи з різницею у 5 очок. За третю десятихвилинку «Кривбас» відіграв відставання і зрівняв рахунок. В середині четвертої чверті харків'янам вдалося відірватися на 5 очок. У підсумку цей відрив і визначив результат поєдинку - «Соколи» вже не випустили перемогу з «пазурів».

БК «Миколаїв» приймав дніпровський «Дніпро». Господарі зі старту захопили лідерство і виграли стартову десятихвилинку 25:20. Друга чверть завершилася внічию і розклад сил не змінила. «Дніпро» пручався і намагався підібратися до суперника. Однак і «Миколаїв» не збирався поступатися. За дві хвилини до кінця четвертої чверті господарі вели +5, а на останній хвилині збільшили відрив до десяти очок, чим забезпечили собі перемогу.

Завершували ігрову програму дня «Одеса» і «Прометей». Першу чверть з різницею в 2 очки виграли гості. А ось друга десятихвилинка пройшла за більш вираженому переваги «Прометея». Гості збільшили відрив і пішли на перерву, виграючи з різницею у 8 очок. Після перерви відрив виріс до тринадцяти балів. Однак «Одеса» помітно додала і скоротила різницю до мінімуму. Все ж вищий клас гравців «Прометея» взяв своє і команда добилася перемоги.

• «Хімік» - «Запоріжжя» 73:64 (13:21, 25: 5, 18:15, 17:23);
  • «Кривбас» - «Харківські Соколи» 70:77 (22:21 17:23, 16:11, 15:22);
  • «Миколаїв» - «Дніпро» 87:74 (25:20, 19:19, 20:19, 23:16);
  • «Одеса» - «Прометей» 67:79 (15:17, 16:22, 23:16, 13:24).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 23 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах «Шахтаря» і «Динамо» в третьому турі Ліги чемпіонів і перемогу «Зорі» в матчі Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут