Головна
Україна
Політика
19:14, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Міністр оборони України Олексій Резніков запропонував росіянамрозв'язати "математичну задачу для школярів" після оголошення мобілізації у їх країні. Розв'язання цієї задачі відповість на питання, скільки ще триватиме війна з Україною. Як передає Інформатор, про це Резніков написав у Twitter. "Найпопулярніша математична задача для російських школярів та їхніх батьків цієї осені. Порахуй. Подумай про це", написав Резніков. У задачі з математики для росіян навели наступні факти: населення РФ близько 140 млн осіб; армія РФ майже 1 млн; беруть участь у війні близько 150 000; війна триває вже сім місяців; визнані втрати близько 6000 убитих; реальні втрати близько 55 000 (Резніков наголосив, що йдеться лише про вбитих, а разом із пораненими ця цифра втричі більша); планується призвати 300 000. Резніков запропонував росіянам "порахувати", скільки триватиме війна росії проти України, якщо вона продовжуватиметься доти, доки всі російські мобілізовані не будуть убиті. Скільки людей планують використати як гарматне м'ясо Вранці 21 вересня путін виступив з офіційною заявою. Він оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також заявив про підтримку рф псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Також знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр нібито оборони рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в росії планують приблизно 300 тисяч людей. Також ми присали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Резніков запропонував росіянам розв'язати "математичну задачу для школярів" після оголошення мобілізації

Читать на русском
Резніков запропонував росіянам розв'язати "математичну задачу для школярів" після оголошення мобілізації

Він запропонував "порахувати", скільки триватиме війна

Міністр оборони України Олексій Резніков запропонував росіянам розв'язати "математичну задачу для школярів" після оголошення мобілізації у їх країні. Розв'язання цієї задачі відповість на питання, скільки ще триватиме війна з Україною. 

Як передає Інформатор, про це Резніков написав у Twitter

"Найпопулярніша математична задача для російських школярів та їхніх батьків цієї осені. Порахуй. Подумай про це", – написав Резніков.

У задачі з математики для росіян навели наступні факти:

  • населення РФ – близько 140 млн осіб;
  • армія РФ – майже 1 млн;
  • беруть участь у війні – близько 150 000;
  • війна триває вже сім місяців;
  • визнані втрати – близько 6000 убитих;
  • реальні втрати – близько 55 000 (Резніков наголосив, що йдеться лише про вбитих, а разом із пораненими ця цифра втричі більша);
  • планується призвати – 300 000.

Резніков запропонував росіянам "порахувати", скільки триватиме війна росії проти України, якщо вона продовжуватиметься доти, доки всі російські мобілізовані не будуть убиті.

Скільки людей планують використати як гарматне м'ясо

Вранці 21 вересня путін виступив з офіційною заявою. Він оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також заявив про підтримку рф псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Також знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр нібито оборони рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в росії планують приблизно 300 тисяч людей.

Також ми присали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.