Головна
Україна
Політика
18:39, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Російському диктатору Володимиру путіну довелося піти на поступки у питанні мобілізації. Все через суперечки в його оточенні. Українська сторона розуміє, що там відбувається. Як передає Інформатор, про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону. "Він це мав зробити вчора ввечері, але, як ми розуміємо, всередині групи, яка наближена до путіна, є певні суперечки, бо вчора мала бути мобілізація, а сьогодні вже часткова мобілізація. Ми розуміємо, що там відбувається", - розповів він. Данілов додав, що нині путіним керує лише страх перед поразкою. "Ви бачите страх ворога, як стара, хвора та знервована людина читає текст з суфлера, який йому написали. Для нас це не є несподіванка. З урахуванням того, що вони закінчуються, вони набирають нових", - зазначив він. Часткова мобілізація у рф Вранці 21 вересня путін виступив з офіційною заявою. Він оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також заявив про підтримку рф псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Також знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр нібито оборони рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в росії планують приблизно 300 тисяч одиниць гарматного мяса. Водночасвін одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч якось не уточнив. Також ми розповідали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Всередині групи, яка наближена до Путіна, є певні суперечки": Данілов про часткову мобілізацію в рф

Читать на русском
"Всередині групи, яка наближена до Путіна, є певні суперечки": Данілов про часткову мобілізацію в рф

Данілов зазначив, що нині путіним керує лише страх перед поразкою

Російському диктатору Володимиру путіну довелося піти на поступки у питанні мобілізації. Все через суперечки в його оточенні. Українська сторона розуміє, що там відбувається. 

Як передає Інформатор, про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

"Він це мав зробити вчора ввечері, але, як ми розуміємо, всередині групи, яка наближена до путіна, є певні суперечки, бо вчора мала бути мобілізація, а сьогодні вже часткова мобілізація. Ми розуміємо, що там відбувається", - розповів він.

Данілов додав, що нині путіним керує лише страх перед поразкою.

"Ви бачите страх ворога, як стара, хвора та знервована людина читає текст з суфлера, який йому написали. Для нас це не є несподіванка. З урахуванням того, що вони закінчуються, вони набирають нових", - зазначив він.

Часткова мобілізація у рф

Вранці 21 вересня путін виступив з офіційною заявою. Він оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також заявив про підтримку рф псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Також знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр нібито оборони рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в росії планують приблизно 300 тисяч одиниць гарматного м’яса. Водночас він одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч – якось не уточнив. 

Також ми розповідали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.