RU
Головна
Україна
Політика
11:57, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков одужав від коронавірусу. З понеділка, 27 вересня, він збирається вийти на роботу в парламент. Про це повідомляє Інформатор,про це Разумков написав у Facebook . "Тест на коронавірус - негативний, настрій - позитивний! Завтра повертаюся до звичайного робочого режиму. Попереду багато викликів, тому продовжуємо працювати по повній!", - написав Разумков. Нагадаємо, раніше Разумкова звинуватили у затягуванні боротьби з олігархами після того, як він направив законопроект до Венеціанської комісії. Пізніше заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що певні розбіжності між фракцією і головою Верховної Ради є. "Тут складно це вже приховувати", - сказала вона. Зазначимо, раніше Корнієнко заявив, що народні депутати від фракції "Слуга народу" поки що не будуть ініціювати питання відставки Разумкова з посади . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Разумков одужав від коронавірусу та збирається повернутися до роботи в Раді

Читать на русском
Разумков одужав від коронавірусу та збирається повернутися до роботи в Раді

Він повернеться до роботи 27 вересня

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков одужав від коронавірусу. З понеділка, 27 вересня, він збирається вийти на роботу в парламент.

Про це повідомляє Інформатор,про це Разумков написав у Facebook .

"Тест на коронавірус - негативний, настрій - позитивний! Завтра повертаюся до звичайного робочого режиму. Попереду багато викликів, тому продовжуємо працювати по повній!", - написав Разумков. 

Нагадаємо, раніше Разумкова звинуватили у затягуванні боротьби з олігархами після того, як він направив законопроект до Венеціанської комісії.

Пізніше заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що певні розбіжності між фракцією і головою Верховної Ради є. "Тут складно це вже приховувати", - сказала вона. 

Зазначимо, раніше Корнієнко заявив, що народні депутати від фракції "Слуга народу" поки  що не будуть ініціювати питання відставки Разумкова з посади .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.