Головна
Україна
Політика
19:07, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Ворог намагається утримати ситуацію на тимчасово окупованих територіях під своїм контролем. У Херсоні посилюється адміністративно-поліцейський режим, здійснюється перевірка осель та психологічний тиск на місцевих жителів.Активізувалась підготовка до проведення так званого "референдуму" на тимчасово захоплених територіях України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на зведення Генштабу ЗСУ станом на вечір 22 вересня. Так, у населених пунктах Херсонської області, представники російської окупаційної влади, під приводом якісного розподілу гуманітарної допомоги, намагаються отримати від місцевих жителів їх особисті дані. Триває формування так званих виборчих комісій. У Старобільську Луганської області окупаційна влада заборонила місцевому населенню залишати місто у період з 23 по 27 вересня. Окупанти створюють озброєні групи для обходу помешкань та примусу людей брати участь у так званому "референдумі". Проводиться підготовка до зйомок пропагандистськими ЗМІ сюжетів про таку собі активну участь місцевих мешканців у голосуванні. На тимчасово захопленій території Запорізької області місцевим за надання паспортних даних та отримання російського громадянства обіцяють грошову винагороду і побутові прилади. Ситуація на фронті За поточну добу підрозділи Сил оборони відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Купянськ, Зайцеве та Новомихайлівка. Протягом доби авіація Сил оборони уразила десять районів зосередження живої сили і військової техніки противника та дві позиції зенітних ракетних комплексів. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони знищили два БпЛА окупантів. Ракетні війська та артилерія за поточну добу завдали вогневого ураження, зокрема, по чотирьох пунктах управління, двох районах зосередження особового складу та військової техніки, трьох позиціях ППО, позиції артилерії, а також трьох складах боєприпасів. Також ми розповідали про те, чи допоможе путіну мобілізаціяпереломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Рашисти вже активно готуються до псевдореферендумів, намагаються отримати особисті дані місцевих - Генштаб

Читать на русском
Рашисти вже активно готуються до псевдореферендумів, намагаються отримати особисті дані місцевих - Генштаб

Триває перевірка осель та психологічний тиск на місцевих жителів

Ворог намагається утримати ситуацію на тимчасово окупованих територіях під своїм контролем. У Херсоні посилюється адміністративно-поліцейський режим, здійснюється перевірка осель та психологічний тиск на місцевих жителів. Активізувалась підготовка до проведення так званого "референдуму" на тимчасово захоплених територіях України. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на зведення Генштабу ЗСУ станом на вечір 22 вересня. 

Так, у населених пунктах Херсонської області, представники російської окупаційної влади, під приводом якісного розподілу гуманітарної допомоги, намагаються отримати від місцевих жителів їх особисті дані. Триває формування так званих “виборчих комісій”.

У Старобільську Луганської області окупаційна влада заборонила місцевому населенню залишати місто у період з 23 по 27 вересня. Окупанти створюють озброєні групи для обходу помешкань та примусу людей брати участь у так званому "референдумі". Проводиться підготовка до зйомок пропагандистськими ЗМІ сюжетів про таку собі “активну участь місцевих мешканців у голосуванні”.

На тимчасово захопленій території Запорізької області місцевим за надання паспортних даних та отримання російського громадянства обіцяють грошову винагороду і побутові прилади.

Ситуація на фронті 

За поточну добу підрозділи Сил оборони відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Куп’янськ, Зайцеве та Новомихайлівка.

Протягом доби авіація Сил оборони уразила десять районів зосередження живої сили і військової техніки противника та дві позиції зенітних ракетних комплексів.

Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони знищили два БпЛА окупантів.

Ракетні війська та артилерія за поточну добу завдали вогневого ураження, зокрема, по чотирьох пунктах управління, двох районах зосередження особового складу та військової техніки, трьох позиціях ППО, позиції артилерії, а також трьох складах боєприпасів.

Також ми розповідали про те, чи допоможе путіну мобілізація переломити хід війни в Україні та знову спробувати взяти Київ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.