“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Назва свята не в повному обсязі передає його суть і зміст
Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України №2325. Тепер свято "День захисника України" буде називатися інакше.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Верховної Ради.
Документом передбачено замінити назву державного свята "День захисників України" на "День захисників і захисниць України".
Як говориться в пояснювальній записці до закону, назва свята "День захисника України" не в повному обсязі передає його суть і зміст. Адже поруч з чоловіками-захисниками країни, її захищають також і жінки-захисниці.
За даними Міністерства оборони України, в Збройних силах України служать 27 074 жінок-військовослужбовиць, з них 949 - старші офіцерки. Статус учасника бойових дій за участь в АТО/ООС надали 9916 жінкам, 166 жінок-військовослужбовиць в період з 2014 року відзначені державними нагородами.
"Мова є важливим кодом, через який формується бачення суспільства про історію, культуру та традиції свого народу. Тому вживання коректних назв дозволяє адекватно відобразити роль обох статей - і жінок, і чоловіків у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України", - йдеться в документі .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.