У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Стартап розмістили на обкладинці журналу
Стартап від українських розробників Esper Bionics, який виготовляє «розумні» протези, потрапив у рейтинг найкращих винаходів 2022 року за версією журналу Time. Протез вже отримав дозвіл на продаж у США. Розробники також сподіваються незабаром вийти на український ринок.
Щороку журнал Time публікує власний рейтинг інноваційних продуктів. Цьогоріч до нього увійшла компанія з українським корінням Esper Bionics. Стартап розробляє роботизовані протези та контролери на основі технологій штучного інтелекту для людей із вадами кінцівок. Продукт компанії під назвою Esper Hand потрапив в категорію «Доступність». Також його розмістили на обкладинці.
Esper Hand — це багатофункціональний біонічний протез руки на основі технологій штучного інтелекту. Він підлаштовується під потреби конкретної людини. Що більше його використовують, то краще та швидше він працює. Бо з часом протез починає «розуміти» алгоритми людських рухів, що часто повторюються, і вчиться їх передбачати. У протеза 24 датчики, які вловлюють та обробляють м'язову активність та мозкові імпульси, щоб активувати дію в руці. Сам протез важить 380 грамів.
"Найважливішою технологією, розробленою в найближчі 30 років, буде електроніка всередині людського тіла", — розповів журналістам співзасновник і CEO Esper Bionics Дмитро Газда.
Протез уже отримав схвалення американського медичного регулятора FDA та дозвіл на продаж у США і сподіваються незабаром вийти на український ринок. За заявою розробників, вартість пристрою в Україні буде $6000, а на розвинених ринках – $10 000–16 000. Проте даних про ціни на сайті компанії немає, як і повідомлення про старт продажів.
Щороку журнал Time публікує свій рейтинг інноваційних продуктів. Раніше видання обирало 100 продуктів, але цей рік став багатим на інновації, тому редакція вирішила збільшити кількість номінантів. У підсумку в рейтингу-2022 згадується 200 гаджетів.
Нагадаємо, в американському журналі TIME вийшов матеріал про головнокомандувача ЗСУ Залужного. Крім того, Зеленський став найвпливовішою людиною року за версією читачів журналу Time.
Також Інформатор писав, що Олена Зеленська з'явилась на обкладинці липневого випуску журналу Time.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.