«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Пропуск здійснюється тільки на одному КПВВ - «Станиця Луганська»
В районі ООС всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях відкриті. Але фактичний пропуск здійснюється тільки на одному КПВВ - «Станиця Луганська».
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр штабу операції Об'єднаних сил .
"Станом на 11 ранку 18 березня, на лінії розмежування за розпорядженням Командувача об'єднаних сил щодня з 8.00 до 16.00 працюють всі КПВВ, але фактичний пропуск здійснюється тільки на одному КПВВ - «Станиця Луганська».
Російсько-окупаційні війська залишають заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в'їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорськ», «Мар'їнка» і «Новотроїцьке»", - йдеться в повідомленні.
Обов'язковою умовою перетину КПВВ залишається проходження температурного скринінгу і перебування в захисній масці (респіраторі) і дотримання соціальної дистанції.
Нагадаємо, минулого тижня пропуск осіб в районі ООС здійснювався тільки в двох КПВВ .
Також Інформатіор писав, що місія ОБСЄ з початку перемир'я на Донбасі зафіксувала 12 453 порушення «тиші» .