Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
ПриватБанк судитиметься з росією через крадені активи в Криму
10 жовтня в Гаазі відбудеться слухання справи про незаконно експропрійовані активи ПриватБанку в тимчасово окупованому Криму. Наразі арбітражне провадження перебуває на вирішальному етапі визначення розміру завданих збитків, які росія вкрала окупувавши Крим.
10 жовтня Постійна палата третейського суду в Гаазі має ухвалити остаточний розмір відшкодування у справі, що тягнеться з 2015 року.
Про це пишуть на сайті банку.
"Остаточне слухання має розпочатися 10 жовтня 2022 року. Банк впевнений, що суду були надані достатні докази, включно зі звітами відомих експертів з оцінки збитків, що дозволить суду точно визначити істотні збитки, завдані Банку", - йдеться в повідомленні.
Притягнути росію до відповідальності та повернути власні активи ПриватБанк намагався ще у 2015 році. Тоді, відповідно до двосторонньої угоди про заохочення та взаємний захист інвестицій від 1998 року фінустанова й подала позов до арбітражного суду.
Однак росія, як завжди, брати відповідальність за свої дії й визнавати себе винною відмовилася. Постійна палата третейського суду у Гаазі винесла проміжне арбітражне рішення від 24 лютого 2017 року та часткове арбітражне рішення від 4 лютого 2019 року на користь "Привату". У підсумку, основні позиції Банку щодо юрисдикційних питань погодили й підтвердили, що росія незаконно експропріювала активи банку в Криму.
У 2019 році Росія наважилася подати апеляцію й відновила свою участь у провадженнях. Ба більше, навіть звернулася із заявою до Апеляційного суду у місті Гаага в Нідерландах. Вимогу переглянути чи скасувати арбітражні рішення Апеляційний суд відхилив. Оскарження не вдалося.
Тож тепер, 10 жовтня ПриватБанк очікує на останнє слухання суду у справі проти росії. Сподіваючись, що країна-окупантка врешті-решт поверне крадені активи.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в ПриватБанку та Ощадбанку можна буде взяти доступну іпотеку на житло. А ще ми розповідали про те, чому не всім доступна оплата частинами від ПриватБанку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.