Головна
Україна
Події
12:03, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

"ПриватБанк" продовжує відновлення своєї мережі у Харкові. У середу, 5 жовтня запрацювало ще одне відділення банку — №74. Обслуговування клієнтів також відновили у Барвінкові, Донці, Дергачах та у деокупованих містах — Балаклії та Золочеві.  Про це повідомляє PrivatBank Insider. Поступово відновлюється робота банкоматів та сервісу для терміналів "Готівка на касі".  "5 жовтня відновило свою роботу ще одне відділення банку - Харківське відділення №74", - йдеться у повідомленні.  Відділення №74 працює за адресою проспект Людвіга Свободи, 33. Перерва в касі: 13:00 - 14:00. Графік роботи з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00. Субота та неділя — вихідні дні. Час роботи можуть змінити залежно від ситуації у регіоні. Детальну інформацію, як працює "ПриватБанк" в умовах воєнного стану, та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням. Графік роботи відділення № 74 Зазначається, що 5 жовтня в мережі "ПриватБанку" працюють: 1 120 відділення (82% від загальної кількості мережі), 6 187 банкоматів з готівкою (85%), 9 829 терміналів самообслуговування (88%), 213 713 POS-терміналів на касах. Відновлення роботи "ПриватБанку" на Харківщині Допомога для мешканців деокупованих територій Харківщини На Харківщині стартував пілотний проєкт: мешканці звільнених територій отримують разову грошову допомогу в розмірі 1 200 гривень. Перелік осіб складає відповідна тергромада й передає ОВА. Виплати проводить "Укрпошта". Всього планується виплатити допомогу майже 200 тисячам осіб. В разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста та інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування. Що відомо про відновлення роботи "ПриватБанку" "ПриватБанк" продовжує поновлювати роботу на звільненій Харківщині. У понеділок, 4 жовтня запрацювало відділення в Балаклії. Зараз в області вже працюють відділення у Дергачах і Золочеві. Також поступово відновлюється робота банкоматів і сервісу для терміналів "Готівка на касі".  Нагадаємо, в Ізюмі знайшли ще два масові поховання з сотнями людей. Крім того, на окупованих територіях України росіяни вручають повістки і змушують людей голосувати у фейковому референдумі.  Також Інформатор писав, скільки територій Харківської області замінували окупанти.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

"ПриватБанк" відновлює свою роботу: ще одне відділення запрацювало у Харкові

Читать на русском

Поступово відновлюється робота банкоматів та сервісу для терміналів "Готівка на касі"

Читать на русском
"ПриватБанк" відновлює свою роботу: ще одне відділення запрацювало у Харкові

Поступово відновлюється робота банкоматів та сервісу для терміналів "Готівка на касі"

"ПриватБанк" продовжує відновлення своєї мережі у Харкові. У середу, 5 жовтня запрацювало ще одне відділення банку — №74. Обслуговування клієнтів також відновили у Барвінкові, Донці, Дергачах та у деокупованих містах — Балаклії та Золочеві. 

Про це повідомляє PrivatBank Insider. Поступово відновлюється робота банкоматів та сервісу для терміналів "Готівка на касі". 

"5 жовтня відновило свою роботу ще одне відділення банку - Харківське відділення №74", - йдеться у повідомленні. 

Відділення №74 працює за адресою проспект Людвіга Свободи, 33. Перерва в касі: 13:00 - 14:00. Графік роботи з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00. Субота та неділя — вихідні дні. Час роботи можуть змінити залежно від ситуації у регіоні. Детальну інформацію, як працює "ПриватБанк" в умовах воєнного стану, та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням.

Графік роботи відділення № 74

Зазначається, що 5 жовтня в мережі "ПриватБанку" працюють:

  • 1 120 відділення (82% від загальної кількості мережі),
  • 6 187 банкоматів з готівкою (85%),
  • 9 829 терміналів самообслуговування (88%),
  • 213 713 POS-терміналів на касах.
Відновлення роботи "ПриватБанку" на Харківщині

Допомога для мешканців деокупованих територій Харківщини

На Харківщині стартував пілотний проєкт: мешканці звільнених територій отримують разову грошову допомогу в розмірі 1 200 гривень. Перелік осіб складає відповідна тергромада й передає ОВА. Виплати проводить "Укрпошта". Всього планується виплатити допомогу майже 200 тисячам осіб. В разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста та інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування.

Що відомо про відновлення роботи "ПриватБанку"

"ПриватБанк" продовжує поновлювати роботу на звільненій Харківщині. У понеділок, 4 жовтня запрацювало відділення в Балаклії. Зараз в області вже працюють відділення у Дергачах і Золочеві. Також поступово відновлюється робота банкоматів і сервісу для терміналів "Готівка на касі". 

Нагадаємо, в Ізюмі знайшли ще два масові поховання з сотнями людей. Крім того, на окупованих територіях України росіяни вручають повістки і змушують людей голосувати у фейковому референдумі. 

Також Інформатор писав, скільки територій Харківської області замінували окупанти. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.