RU
Головна
Україна
Події
13:30, 14 Травня
Информатор UA

Интро

У Львівській області директорка ліцею знущалася з учнів через їхній зовнішній вигляд й целюліт. Суд визнав її винною, вона заплатить 1 360 гривень штрафу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на засідання суду. Викладачка весь час робила зауваження учням за неправильний зовнішній вигляд і навіть за целюліт. Вона дорікала підлітків за носіння спортивних і дірявих штанів. «У таких штанах ходять до стайні, але не більше», — заявляла педагогиня. Суд розглянув справу і вислухав свідчення дітей і батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, зроблені під час занять. Тепер керівниця ліцею має сплатити штраф у розмірі 1 360 гривень. Вона збирається оскаржити рішення суду. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львівській області директору ліцею загрожують виправні роботи за булінг учнів. Крім того, у Харківській області мати учня оштрафували за булінг, він рік знущався з однокласників. Також Інформатор розповідав, скільки підлітків в Україні стали жертвами онлайн-булінгу.  

Принижувала і критикувала учнів: у Львівській області суд оштрафував директорку ліцею

Читать на русском
Принижувала і критикувала учнів: у Львівській області суд оштрафував директорку ліцею

Вона загрожувала дітям, що не буде впускати їх до ліцею, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд

У Львівській області директорка ліцею знущалася з учнів через їхній зовнішній вигляд й целюліт. Суд визнав її винною, вона заплатить 1 360 гривень штрафу.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на засідання суду.

Викладачка весь час робила зауваження учням за неправильний зовнішній вигляд і навіть за целюліт. Вона дорікала підлітків за носіння спортивних і дірявих штанів. «У таких штанах ходять до стайні, але не більше», — заявляла педагогиня.

Суд розглянув справу і вислухав свідчення дітей і батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, зроблені під час занять. Тепер керівниця ліцею має сплатити штраф у розмірі 1 360 гривень. Вона збирається оскаржити рішення суду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львівській області директору ліцею загрожують виправні роботи за булінг учнів. Крім того, у Харківській області мати учня оштрафували за булінг, він рік знущався з однокласників.

Також Інформатор розповідав, скільки підлітків в Україні стали жертвами онлайн-булінгу.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.