"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Мультимільярдер Ілон Маск стверджує, що у Twitter забагато дармоїдів, але його співробітники вважають умови роботи кабальними
Маск, щойно зайнявши посаду керівника компанії, поставив перед працівниками такі нові умови роботи, що спровокував масове звільнення. Потенційно це може поставити під загрозу роботу Twitter, особливо на тлі проблем компанії, які виникли через бурхливу діяльність епатажного мультимільйонера раніше.
Маск поставив перед працівниками ультиматум погодитися на нове «хардкорні» робочі умови в компанії, або піти. Агенція Bloomberg з посиланням на власні джерела повідомила, що набагато більше людей відмовилося підписати кабальні умови, ніж він очікував.
Через те, що так багато співробітників вирішили взяти звільнення, виникли серйозні питання щодо того, хто й далі повинен мати доступ до власності компанії. Через проблему Twitter зачинив свої офіси до понеділка, а працівників закликають не розголошувати конфіденційну інформацію.
Джерела свідчать, шо в останні години перед дедлайном, коли треба було приймати рішення щодо того, чи погоджуватися на «хардкорні» умови, Маск намагався переконати ключових співробітників залишитися. Для цього вони були запрошені на зустрічі увечері 17 листопада, щоби вислухати пропозиції щодо майбутнього соціальної мережі. Маск, який раніше був категорично проти віддаленої роботи, надіслав у четвер електронний лист, де пом’якшив вимоги.
Цього було недостатньо й масове звільнення продовжилося. Bloomberg зазначає, що втеча кваліфікованого персоналу може спричинити проблеми в соціальній мережі, особливо в налагодженні збоїв чи оновленням систем.
У середу 16 листопада Маск попросив співробітників офіційно заявити, чи готові вони продовжувати працювати в компанії. Зобов’язання, яке передбачало «тривалу роботу з високою інтенсивністю». Співробітники мали час до 17:00 четверга, щоби заповнити відповідну форму Google.
Форма містила лише одну можливу відповідь: «Так». Усім, хто не прийняв форму до встановленого терміну, було сказано, що вони вийдуть із компанії з тримісячною вихідною відпусткою. Форма майже не містила жодних подробиць про пакети вихідної допомоги, і не було зрозуміло відразу, чи отримають працівники правовий захист, який дасть їм змогу зберегти нагороди за права власності на акції компанії або зберегти страхове покриття, тому працівники звернулися за допомогою до юристів.
Показово, що нова хвиля звільнень розпочалася всього через два тижні після того, як він звільнив 50 % співробітників Twitter. Загалом йдеться приблизно про 3700 співробітників.
Нагадаємо, Маск збирається прибрати довічний бан у Twitter. Інформаційна політика Ілона в соцмережі викликає серйозні зауваження й острах у експертному середовищі. А в адміністрації президента США Джо Байдена обговорювали питання щодо того, чи слід США піддати деякі з компаній Ілона Маска перевіркам національної безпеки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.