Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Наразі мова не йде про офіційний процес перейменування
Напередодні саміту Україна-ЄС декілька громадських діячів звернулися до жителів Києва та влади столиці. Вони внесли пропозицію перейменувати Повітрофлотський проспект. Новою назвою пропонують обрати проспект Європейського Союзу.
Таке звернення оприлюднив ексміністр закордонних справ Володимир Огризко оприлюднив на своїй сторінці в Twitter. У дописі він зазначив, що потрібно не тільки позбавлятися російського минулого, але й рухатися у наше майбутнє. Подібні кроки він пропонує роботи навіть у назвах вулиць.
В опублікованому зверненні представники громадськості Києва звертаються до Експертної ради, депутатів Київської міськради та жителів столиці загалом. Наразі пропонується прибрати з вулиць Києва назву Повітрофлотський проспект, який асоціюється зі збройними силами ворога.
«Очевидним випадком є Повітрофлотський проспект. Цю назву він отримав "в ознаменование развития и укрепления Красного воздушного флота". Правонаступники цього "флота" нині обстрілюють Київ, вбиваючи людей і руйнуючи інфраструктуру. Переконані, що возвеличенню агресорів і убивць не місце на вулицях Києва. Натомість цей проспект є знаковим для того, щоб символізувати інтеграцію до Європейського Союзу – яка, відповідно до Конституції, є обов’язком для президента, Парламенту і Уряду України», – зазначено в зверненні.
Наразі ініціативу назвати проспект на честь Європейського союзу підтримали політолог Михайло Басараб, учасник війни проти Росії Мирослав Гай, правозахисник Йосип Зісельс, громадські діячі Михайло Гончар та Андрій Левус, журналіст Сергій Квіт. Залишається лише чекати реакції від представників влади та відповідь на цю пропозицію.
Саміт заплановано на 3 лютого. Він має пройти просто в Києві. У ньому мають взяти участь президенти Європейської Ради Шарль Мішель і Комісії Урсула фон дер Ляєн. Звичайно, на зустрічі буде і Володимир Зеленський. Серед іншого, обговорюватися буде порядок вступу України до ЄС та необхідні для цього кроки.
Варто зазначити, що в Уряді раніше заявили, що технічна частина переговорного процесу щодо нашого вступу може зайняти всього два роки. Фактично, це стане рекордом для країн-кандидатів на вступ. Проте, проблеми можуть виникнути з політичною складовою – вона може затягнутися.
Нагадаємо, що основна галузь рф розпадається: ціна на російську нафту вже впала майже в два рази.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.