Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У кожної п'ятої людини з позитивним тестом постковідний синдром може тривати протягом 5 тижнів.
Багатьом людям важко повернутися у звичайне життя після COVID-19. Навіть у тих, хто легко чи безсимптомно переніс хворобу, може спостерігатися так званий постковідний синдром або тривалий ковід (long COVID-19).
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр. МОЗ України .
Що таке постковідний синдром
Ознаки та симптоми, що виникають після перенесеного захворювання, неможливо пояснити жодним діагнозом. Такий стан може тривати від 5 до 12 тижнів або довше. Британські дослідження показують, що у кожної п'ятої людини з позитивним тестом синдром триватиме протягом 5 тижнів, а у кожної десятої – протягом 12 тижнів.
Чим характеризується
Постковідний синдром характеризується тривалим відновленням, а також різними клінічними проявами:
Наразі немає вичерпного переліку симптомів та станів, характерних для постковідного синдрому. Їхній спектр широкий і постійно доповнюється.
Як відновитись після перенесеного COVID-19
Інструкції або рецепту швидкого відновлення поки що немає. А особливо, якщо враховувати різний перебіг захворювання та індивідуальні особливості кожного пацієнта. Серед порад, пацієнтам, які перенесли COVID-19, - дотримання режиму сну та збалансованого харчування, помірна фізична активність, вправи для тренування мозку та когнітивних здібностей, прогулянки на свіжому повітрі.
Слід звертати увагу на лікування проявів хронічних хвороб, якщо вони є. Слід консультуватися із сімейним лікарем щодо свого стану. Не варто соромитися поділитися своїми тривогами чи обговорити скарги та симптоми, що виникли після захворювання.
Нагадаємо, в Україні планують реабілітувати хворих із постковідним синдромом. Крім того, у Миколаївській області запровадили комендантську годину для дітей віком до 18 років.
Також Інформатор писав, яка різниця між грипом та COVID-19 .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .