Головна
Україна
12:59, 5 Липня
Информатор UA

Интро

Колаборантам та зрадникам не місце на волі.  Про затримання помічника депутата повідомила Служба безпеки України, – передає Інформатор.  Спецоперація із затримання зрадника проходила в Києві. Помічник-консультант народного депутата тепер затриманий. З’ясовано, що він є російським агентом, який проводив розвідувально-підривну діяльність в органах влади.  Затриманий тримав зв’язок із заступником начальника 9 управління Департаменту оперативної інформації 5 служби фсб Дмітрія Зубарєва. Куратору зрадник надавав розвіддані різних напрямів. Серед є інформація про співпрацю з нашими іноземними партнерами, внутрішньополітичний курс, зміцнення кордону з рф, а також проведення АТО/ООС на сході нашої країни.  Зрадник, як це прийнято, робив усе це не безкоштовно. Щомісяця йому платили від 1,5 до 4 тисяч доларів. Сума залежала від цінності даних. Завербували цю недолюдину під час поїздки до москви. Для збору корисної інформації він використовував коло особистих знайомств і свій статус. Передавав дані через зашифрований канал електронного зв’язку.  Декілька разів зрадник їздив на особисті зустрічі з кураторами до третіх країн, де отримував нові завдання та гроші. Зараз йому вже повідомили про підозру в скоєнні державної зради – він знаходиться під вартою. Матеріали вже передано до суду.  Нагадаємо, що окупанти знімають свої криваві сюжети про жнива, нехтуючи життям мирних жителів Херсонщини. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Помічника народного депутата викрили на державній зраді: СБУ провела спецоперацію із затримання

Читать на русском

Усі зрадники предстануть перед правосуддям

Читать на русском
Помічника народного депутата викрили на державній зраді: СБУ провела спецоперацію із затримання

Усі зрадники предстануть перед правосуддям

Колаборантам та зрадникам не місце на волі. 

Про затримання помічника депутата повідомила Служба безпеки України, – передає Інформатор

Спецоперація із затримання зрадника проходила в Києві. Помічник-консультант народного депутата тепер затриманий. З’ясовано, що він є російським агентом, який проводив розвідувально-підривну діяльність в органах влади. 

Затриманий тримав зв’язок із заступником начальника 9 управління Департаменту оперативної інформації 5 служби фсб Дмітрія Зубарєва. Куратору зрадник надавав розвіддані різних напрямів. Серед є інформація про співпрацю з нашими іноземними партнерами, внутрішньополітичний курс, зміцнення кордону з рф, а також проведення АТО/ООС на сході нашої країни. 

Зрадник, як це прийнято, робив усе це не безкоштовно. Щомісяця йому платили від 1,5 до 4 тисяч доларів. Сума залежала від цінності даних. Завербували цю недолюдину під час поїздки до москви. Для збору корисної інформації він використовував коло особистих знайомств і свій статус. Передавав дані через зашифрований канал електронного зв’язку. 

Декілька разів зрадник їздив на особисті зустрічі з кураторами до третіх країн, де отримував нові завдання та гроші. Зараз йому вже повідомили про підозру в скоєнні державної зради – він знаходиться під вартою. Матеріали вже передано до суду. 

Нагадаємо, що окупанти знімають свої криваві сюжети про жнива, нехтуючи життям мирних жителів Херсонщини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.