"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Дипломата та одного з творців історії не стало на 87 році життя
У неділю, 3 грудня, помер співавтор Акта проголошення незалежності України Леонтій Сандуляк. Він був першим надзвичайним повноважним послом України в Румунії. Його не стало на 87 році життя.
Про смерть визначного державного й громадського діяча повідомила у Facebook Чернівецька обласна рада. Леонтій Сандуляк займав не останнє місце в організації Народний Рух України у 1990-ті роки.
Повідомляється, що Сандуляк народився у селі Козиряни Кельменецького району Чернівецької області. Він був першим у багатьох сферах. Зокрема, Сандуляк займався медициною, за це отримав звання доктора медичних наук і професора в університеті.
Під час демократичної перебудови СРСР він став першим обраним народним депутатом СРСР останнього скликання від міста Чернівці та Глибоцького району. Сандуляк також був головою Чернівецької крайової організації Народного руху України й одним із засновників Народного руху В’ячеслава Чорновола.
Відомо, що він також займався екологічним рухом. Зокрема він був першим головою та почесним головою Зеленого руху Буковини та одним із засновників асоціації Зелений світ.
Найбільша заслуга Сандуляка трапилась 24 серпня 1991 року. Він став співавтором Акту проголошення незалежності України. 1 грудня Всеукраїнський референдум та вибори, на яких переміг Леонід Кравчук підтвердив статус незалежного вибору країни.
Згодом він займався дипломатичною службою. Він був першим надзвичайним повноважним послом України в Румунії.
У четвер, 30 листопада. у віці 100 років помер Генрі Кіссінджер - один із найвпливовіших дипломатів США XX століття. Він був радником з національної безпеки США, а з 1973 по 1977 Державним секретарем США.
Один з його здобутків розрядка напруженості між США та СРСР. Ця політика призвела до підписання низки важливих міжнародних договорів, зокрема Договору про обмеження стратегічних наступальних озброєнь (ОСВ-2) та Договору про обмеження звичайних збройних сил у Європі (ДОВСЕ).
На початку 2023 року колишній Держсекретар США й давній супротивник ідеї приєднання України до НАТО Генрі Кіссінджер заявив, що змінив свою думку. За його словами, входження України в НАТО є неодмінною гарантією миру на планеті в майбутньому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.