Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Опитування демонструють, що кожен другий молодий француз готовий воювати в іншій країні, якщо від цього залежить безпека їхньої Батьківщини
За результатами опитувань, 51 % французів у віці з 18 по 25 років заявляють про готовність воювати на території України, якби це було потрібне для захисту Франції. Ініціативу президента Емануеля Макрона з надсилання французької армії для участі у війні з Росією підтримує 31 % опитаних молодих громадян. При тому у поколінні французів 50+ таку стратегію підтримує 17 % респондентів.
Як повідомляє агенція TFI, 73 % молодих людей стурбовані перспективою розширення конфлікту за межі України. При тому 50 % опитаних високо розцінює ризики світової війни, а 69 % вважають, що ядерна війна цілком можлива.
Якби захист Франції потребував їхньої участі у війні в Україні, 51 % респондентів, серед яких і хлопці, і дівчата, відповіли ствердно. При тому 17 % заявили, що «однозначно так», а 34 % — «напевно так». Водночас, якщо в питанні не звучала назва України, воювати за інтереси Франції в іноземній країні готові були вже 57 % опитаних.
Президент Франції Емануель Макрон звернувся до союзників із закликом розглянути можливість надіслати війська європейських країн до України наприкінці лютого. Частина союзників Парижу, зокрема США та Німеччина, відкинули таку ідею. Але були так, які спершу сприйняли ініціативу прохолодно, але потім змінили свою думку.
У ЗМІ з’явилася інформація, що Париж створює альянс країн, які готові долучитися до цієї ініціативи. Завдяки своїй позиції Макрон стає популярнішим у Східній Європі, де найбільше остерігаються наступу росіян, але тепер від нього очікують рішучих дій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.