Подоляк про бажання екс-мінстра Румунії розділити Україну: "Агентурна криза спонукає рф діставати з шафи нафталін"

Читать на русском

Також він натякнув на кримінальну відповідальність за такі слова

Читать на русском
Подоляк про бажання екс-мінстра Румунії розділити Україну: "Агентурна криза спонукає рф діставати з шафи нафталін"

Також він натякнув на кримінальну відповідальність за такі слова

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на заяву екс-міністра закордонних справ Румунії Андрія Марги із закликом розділити Україну. Він назвав Маргу політичним нафталіном мережі російських агентів. Також натякнув на кримінальну відповідальність за такі слова. 

Як передає Інформатор, про це Подоляк написав у Twitter.

"Агентурна криза" спонукає Росію діставати з шафи навіть найбільш забутий політичний нафталін. Якщо пан Марга робить свої заяви "зі всією відповідальністю", то має розуміти й перспективу кримінальної відповідальності. За посягання на цілісність і суверенітет іншої держави", - зазначив Подоляк. 

Що сказав Марга 

За його твердженням, Україна нібито перебуває в неприродних кордонах.

"Вона має поступитися Угорщині Закарпаттям, Польщі – Галичиною, Румунії – Буковиною, росії - Донбасом і Кримом. Це території інших країн", – сказав політик на книжковому фестивалі Alba Transilvana під час презентації своєї книжки. 

Він також заявив, що війну можна закінчити тільки шляхом переговорів з росією за посередництва Америки, Німеччини та Китаю. Також запевнив, що Україна нібито «далека від демократії», а якщо і надалі буде «чіплятися» за свою територіальну цілісність, то буде конфлікт.

Реакція українського посольства у Румунії не змусила себе довго чекати. Там нагадали екс-міністру про базові принципи міжнародного права, а також про те, що Україна нині захищає усю Європу.

"Вони є особливо кричущим порушенням у той час, коли Україна героїчно захищає свою незалежність і безпеку всієї Європи. Ми шкодуємо, що колишній міністр європейської демократичної держави Марга робить заяви, які ставлять під сумнів основні принципи міжнародного права, особливо непорушність кордонів. Повна повага до цих принципів є основою безпеки та стабільності на континенті", – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці посольства у Twitter.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.