“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Автор ініціативи нардеп Гривко пояснив, що гроші з цього податку мали б піти на житло для сімей. Він пояснив, що вирішив відкликати законопроєкт через суспільний резонанс
Законопроєкт про запровадження податку на бездітність був відкликаний з Верховної Ради. Таке рішення ухвалив автор ініціативи, нардеп від "Слуги народу" Сергій Гривко. Цьому передувала хвиля критики цього документа.
Про відкликання законопроєкту повідомив нардеп Ярослав Железняк. Відповідний пост з'явився в його Telegram-каналі.
"Ну хоча б це було швидко (законопроєкт був зареєстрований 16 травня. Железняк виступив проти ініціативи. - Ред). Закон автор відкликає", - написав нардеп.
У своєму Facebook Гривко розповів, що досвід запровадження податку на бездітність "був в світі і приносив ефективність". Водночас він подякував тим, хто аргументовано висловився щодо його ініціативи та вибачився "перед тими, у кого цей законопроект визвав негатив". Також він пояснив, що гроші, які дозволив би залучити цей податок, спрямовувались би на підтримку сімей - надання їм житла, соціальної, медичної, психологічної підтримки тощо.
"Якщо суспільство проти навіть обговорити цю концепцію, то його відкликаю", - додав Гривко.
Згідно з проєктом закону, платниками збору мали бути всі резиденти України віком від 21 до 58 років, доки не буде проведено повну демографічну реформу. Зокрема у пункті 72 було вказано, що для тих, у кого немає дітей, ставка складе 1,5% від об’єкта оподаткування. Для тих, хто має одну дитину вона становитиме 1%, а для осіб з двома дітьми - 0,5%.
Документ передбачав кілька виключень. Так, платниками демографічного збору не були б:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.