Головна
Україна
Події
17:17, 4 Липня
Информатор UA

Интро

В Одеській області біля узбережжя нацпарку "Тузлівські лимани" знову знайшли мертвих дельфінів. З початку повномасштабного вторгнення рф через війну загинули близько трьох тисяч ссавців. Про це повідомив керівник науково-дослідного відділу природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, передає Інформатор.  Трьох мертвих дельфінів азовки знайшли в Національному природному парку "Тузлівські лимани", а дельфіна білобочку — неподалік від нацпарку. Окупанти перекрили судноплавство в Чорному морі та замінували північно-західну частину акваторії моря. Бойові дії відбуваються з застосуванням надводних та підводних човнів, де використовуються гідролокатори. Внаслідок цього страждають дельфіни.  "Внаслідок використання гідролокаторів (сонарів) створюються потужні звуки, які негативно впливають на здоров'я тварин: дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів суден, що виводить з ладу їх органи навігації та ехолокації. Страждають дельфіни також і від потужних вибухів у час бомбардування, які продовжуються вже декілька днів підряд. При уражені органів навігації і слуху, дельфіні не можуть застосувати ехолокацію, тобто вони стають фактично "сліпими", - повідомив Русєв. Він також зазначив, що згідно з опрацьованими даними з відкритих джерел, російські вчені причиною багаточисельної загибелі дельфінів в Чорному морі під час воєнних дій називають інфекційні хвороби та потрапляння в сітки. "Ці версії ми спростовуємо вищевказаними аргументами. Під час воєнних дій, інфекції є вторинним явищем. Здорові дельфіни мають сильну імунну систему і їх загибель від інфекцій вкрай рідкісна. Основна причина військові дії", - підкреслив Русєв. Нагадаємо, у Чорному морі через війну загинуло щонайменше три тисячі дельфінів. Крім того, війська рф випустили дві ракети в зруйнований міст через Дністровський лиман.  Також Інформатор писав, у яких регіонах України краще не купатися через війну. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Під Одесою на узбережжі знайшли мертвих дельфінів

Читать на русском

Окупанти перекрили судноплавство в Чорному морі та замінували північно-західну частину акваторії моря

Читать на русском
Під Одесою на узбережжі знайшли мертвих дельфінів

Окупанти перекрили судноплавство в Чорному морі та замінували північно-західну частину акваторії моря

В Одеській області біля узбережжя нацпарку "Тузлівські лимани" знову знайшли мертвих дельфінів. З початку повномасштабного вторгнення рф через війну загинули близько трьох тисяч ссавців.

Про це повідомив керівник науково-дослідного відділу природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, передає Інформатор

Трьох мертвих дельфінів азовки знайшли в Національному природному парку "Тузлівські лимани", а дельфіна білобочку — неподалік від нацпарку. Окупанти перекрили судноплавство в Чорному морі та замінували північно-західну частину акваторії моря. Бойові дії відбуваються з застосуванням надводних та підводних човнів, де використовуються гідролокатори. Внаслідок цього страждають дельфіни. 

"Внаслідок використання гідролокаторів (сонарів) створюються потужні звуки, які негативно впливають на здоров'я тварин: дельфіни потрапляють у зону опромінення навігаційних приладів суден, що виводить з ладу їх органи навігації та ехолокації. Страждають дельфіни також і від потужних вибухів у час бомбардування, які продовжуються вже декілька днів підряд. При уражені органів навігації і слуху, дельфіні не можуть застосувати ехолокацію, тобто вони стають фактично "сліпими", - повідомив Русєв.

Він також зазначив, що згідно з опрацьованими даними з відкритих джерел, російські вчені причиною багаточисельної загибелі дельфінів в Чорному морі під час воєнних дій називають інфекційні хвороби та потрапляння в сітки.

"Ці версії ми спростовуємо вищевказаними аргументами. Під час воєнних дій, інфекції є вторинним явищем. Здорові дельфіни мають сильну імунну систему і їх загибель від інфекцій вкрай рідкісна. Основна причина військові дії", - підкреслив Русєв.

Нагадаємо, у Чорному морі через війну загинуло щонайменше три тисячі дельфінів. Крім того, війська рф випустили дві ракети в зруйнований міст через Дністровський лиман. 

Також Інформатор писав, у яких регіонах України краще не купатися через війну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.