В яких регіонах України краще не купатися через війну

Читать на русском

За приблизними підрахунками для розмінування України знадобиться 10 років

Читать на русском
В яких регіонах України краще не купатися через війну

За приблизними підрахунками для розмінування України знадобиться 10 років

В Україні місцеві органи влади визначили 240 місць відпочинку на водних об’єктах. З них 194 мають пляж. 

Про це на брифінгу повідомив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий, передає Інформатор.

Не розпочали купальні сезони ті області, які деокуповані, або де йдуть бойові дії. Київ також не відкриває пляжі.
«Ми не рекомендуємо виходити на відпочинок біля водойм у Київській, Сумській, Донецькій, Чернігівській, Одеській, Запорізікій Харківській та Миколаївській областях. Ми наполегливо радимо громадянам не виходити на водойми аж допоки не буде очищено територію», – заявив Хорунжий.

Там, де купальний сезон відкрили, люди мають знати одне правило – купатися потрібно саме у місцях, визначених військовими адміністраціями та місцевими органами влади.

"Ці місця обладнані рятувальними постами, очищені від вибухонебезпечних предметів, зокрема і дно. Також вони мають бути без швидкої течії та мати пологий спуск у воду", – говорить пресофіцер.

Рятувальники вже очистили від вибухонебезпечних предметів близько 33 гектарів акваторій. Зараз робота ведеться у Сумській, Миколаївській та Запорізькій областях

"Робота під водою важча. Там людина мусить бути не тільки піротехніком, але й водолазом", – каже Хорунжий.

За даними ДСНС, з початку літа 129 людей загинуло на воді, з них 16 дітей. Врятувати вдалось 22 людини, з них 6 – діти. Статистика сумна, але менша ніж у попередньому році, бо ряд областей не розпочали купальний сезон. Також ряд регіонів досі в окупації, з них не надходить інформація.

Нагадаємо, окупанти укріпили свої сили у Чорному морі крейсером "Адмірал Макаров". Крім того, війська рф випустили дві ракети в зруйнований міст через Дністровський лиман. 

Також Інформатор писав, як проходитиме курортний сезон в Одесі та області. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.