У Чорному морі через війну загинуло щонайменше три тисячі дельфінів

Читать на русском

Дельфіни на відміну від минулих років зараз гинуть у Чорному морі через безглузду і варварську війну рашистів

Читать на русском
У Чорному морі через війну загинуло щонайменше три тисячі дельфінів

Дельфіни на відміну від минулих років зараз гинуть у Чорному морі через безглузду і варварську війну рашистів

В Одеській області біля узбережжя нацпарку "Тузлівські лимани" знайшли мертвих дельфінів. Загалом з початку війни загинуло вже тисячі ссавців.

Про це повідомив керівник науково-дослідного відділу природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, передає Інформатор

"Дика природа Чорного моря зараз дуже відчуває на себе жорстокість війни. Обстеження пару днів тому тільки невеличкої ділянки узбережжя Чорного моря у Національному природному парку "Тузлівські лимани", показало знову наявність загиблих дельфінів", - заявив Русєв.

Він зазначив, що останніми роками найбільшу тривогу викликала загибель дельфінів у рибальських, у тому числі багаточисельних браконьєрських, сітках у північно-західній частині Чорного моря. Але тепер основною причиною загибелі цих тварин є убивча війна росіян не тільки проти українців, але й проти найрозумніших істот світу дикої природи – дельфінів.

"Потужні сонари (гідроакустична станція) та вибухи руйнують тонку навігаційну систему тварин, і такі "сліпі" дельфіни помирають від голоду, не маючи можливості спіймати рибу. Через слабкість організму в них активуються інфекційні хвороби, і вони також гинуть. Ми продовжуємо отримувати повідомлення про загибель дельфінів з Болгарії та Румунії, аналізуємо публікації з відкритих джерел різних чорноморських країн, наші висновки невтішні. І на даний час, за нашими оцінками, загинуло не менш як три тисячі особин", - відмітив Русєв.

Фахівці закликають свідків надавати будь-яку інформацію про загиблих дельфінів, робити фотографії та передавати їх разом із координатами співробітникам парку. 

Нагадаємо, окупанти укріпили свої сили у Чорному морі крейсером "Адмірал Макаров". Крім того, війська рф випустили дві ракети в зруйнований міст через Дністровський лиман. 

Також Інформатор писав, у яких регіонах України краще не купатися через війну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.