У міськраді Києва зазначили, що у суботу, 23 вересня відбувалася зустріч з депутатами від Удару
У Київській міській раді назвали мітинг протеста, який відбувся у суботу, 23 вересня, зустріччю з депутатами. Люди нібито вимагали змін до закону і просили не забирати військове ПДФО. Насправді вони виступали за те, щоб увагу сконцентрували на виділення коштів для боротьби та захисту від окупантів.
На це звернула увагу депутатка Київради Ксенія Семенова. Вона зазначила, що найскладнішим завданням було знайти фото, на якому нема плакатів.
"Коли дали задачу написати про мітинг, не написавши про мітинг. Вчора була зустріч із депутатами. При тому, депутатами Удару. Громада вимагала змін до закону і просила не забирати військове ПДФО в міста. Найскладніше було знайти фото, на якому нема плакатів. Це дуже тупо. У наступну суботу напишіть, що громада вийшла на підтримку розв'язки на Богатирській. Я просто уявляю, як ця думка комусь приходить в голову "А скажімо, що це був мітинг проти того, щоб військове ПДФО в міста забирати". Вибачте за непопулярну думку. Місто не знає, як витрачати гроші на зброю. Місто буде купувати тим, хто перший добіжить і роздуплиться, як подати заявку. Саме тому великі фонди працюють тісно із ЗСУ, Генштабом. Щоб купувати те, що дійсно треба і куди треба. Не тому, що "будь ласка, хлопцям треба дрон", а тому, що це максимально ефективно саме ось там. Місто буде в запарі шукати дрони в перекупів на OLX, бо не має налагодженого постачання, яке має держава і великі фонди. Це не очевидно?", - цікавиться Семенова.
За її словами, представники Удару не хочуть віддавати 7,6 мільярда гривень на армію. Як наголошує Семенова, бо на ці гроші можна зробити ремонт у військкоматі своїм підрядником і почати нову аферу під назвою "будуємо квартири військовим".
"Вибачте, горить", - додала Семенова.
23 вересня під стінами Київської міської ради пройшов мітинг. Люди вимагали сконцентрувати виділення коштів на боротьбу та захист від окупантів. Вони просять владу не займатися укладанням нової бруківки та розбудовою парків.
На плакатах кияни написали, зокрема, що хочуть, щоб гроші виділялися на українську армію та наголосили, що їм "плювати" на нову бруківку у місті. На це відреагував заступник міського голови Володимир Бондаренко. Він повідомив, що з початку повномасштабного російського вторгнення столиця витратила на оборону, безпеку та забезпечення захисників та їхніх родин понад 4,6 мільярда гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.