Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Прем’єр Угорщини стверджує, що перемога правих у Європарламенті ознаменує початок докорінних змін у політиці ЄС щодо України
У неділю, 9 червня, на пресконференції під час голосування за кандидатів до Європарламенту, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що вірить у перемогу правої коаліції. За його словами, це стане першим кроком у двоетапному плані з «припинення війни» в Україні. Після встановлення контролю над Європарламентом, «друг Путіна» очікує, що його союзники переможуть на ключових виборах у Франції, Італії та Німеччині, а також, що «партія миру» очолить США.
Як повідомляє Magyarnemzet, Орбан заявив, що розглядає вибори в ЄС, як референдум щодо того, чи хочуть європейці війни. Він сподівається, що переможе «партія миру», яка змусить Україну заморозити бойові дії на лінії фронту й розпочинати перемовини.
«В Європі існує військова загроза, тому що великі європейські держави хочуть розпочати війну. Ми накликаємо на себе загрозу війни», — заявив Орбан.
Він додав, що радіє, адже, здається, у виборах до Європейського парламенту бере участь більше людей, ніж раніше. За його словами, це «добре для угорської демократії». На запитання про атаки російських хакерів на ресурси угорського уряду він відповів, що реакція була «дипломатичною та у сфері безпеки».
У ЄС відбуваються вибори до законодавчого органу влади блоку. Вони стартували в Нідерландах 6 червня. Далі ініціативу підхопили чехи та італійці. У неділю, 9 червня, голосування відбувається в більшості країн союзу. Очікується, що цьогоріч ультраправі зможуть суттєво посилити свої позиції. Водночас досі не відомо, чи буде ця перевага вирішальною та чи зможуть вони сформувати більшість з поміркованими консерваторами. Віктор Орбан уже заявив, що намагатиметься сформувати в новообраному Європарламенті «коаліцію миру».
Європейський парламент не має законодавчої ініціативи, тому його вплив на політичний курс блоку обмежений. Проте він ухвалює бюджет та кадрові призначення до Єврокомісії. Зміна розкладу сил та внутрішні інтриги можуть, до прикладу, заважати Урсулі фон дер Ляєн залишити за собою місце Єврокомісара. Основні моменти стосовно виборів до Європарламенту ми висвітили тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.